Наталія Харченко призначена на посаду Директора з персоналу СГ «ТАС»

Наталія Харченко призначена на посаду Директора з персоналу СГ «ТАС»

З 11 квітня 2013 року на посаду Директора з персоналу СГ «ТАС» була призначена Наталія Харченко.

Наталія Харченко закінчила факультет педагогіки та психології початкового навчання Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Розпочала свою трудову діяльність спеціалістом з підбору персоналу Carlsberg Group, потім працювала начальником Управління підбору та розвитку персоналу VAB Банку.

СГ «ТАС» - одна з лідерів на страховому ринку України. Компанія стрімко та динамічно розвивається, її співробітники високо цінуються, тому маю за честь бути частиною її великого колективу, – розповідає Наталія Харченко. – Особисто для мене, нова робота – це виклик самій собі та абсолютно нова сфера бізнесу. Я досить добре знаю банківський сектор, сектор FMCG і зараз у мене є чудова можливість зануритися у сферу страхування. Якщо говорити про персонал, розвиток корпоративної культури – все традиційно. Необхідний системний підхід, постійна робота над усіма HR процесами, аналіз виконаної роботи та її удосконалення. І результати не змусять на себе чекати!».

Довідка:
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 330 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За 2012 рік Компанія зібрала 362 млн гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань. За січень-лютий ц.р. Компанією зібрано 54,5 млн грн страхових премій та виплачено 28,5 млн грн страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.