СГ «ТАС» визнана однією з наднадійних страхових компаній за версією журналу «Власний рахунок»

СГ «ТАС» визнана однією з наднадійних страхових компаній  за версією журналу «Власний рахунок»

Страхова Група «ТАС» визнана однією з наднадійних страхових компаній за версією журналу «Власний рахунок». Зокрема, в рейтингу наднадійності здійсненому «Власним рахунком» Компанія посіла 3 місце.

Оцінка здійснювалася відповідно до визначених критеріїв: розміру активів, рівня виплат, форми власності, розміру страхових резервів та розміру власного капіталу, а також частки власного капіталу у страхових резервах.

«Ми усвідомлюємо, що продаємо не поліси, а виплати і що наші клієнти приходять до нас за захистом на випадок непередбачуваних життєвих обставин, – наголошує Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук. – Ми стали лідером 2012 року з виплат на ринку «автоцивілки» в рейтингу Insurance TOP. Засоби масової інформації визнають нашу надійність, у 2012 році ми увійшли до рейтингу найбільш стійких страхових компаній за версією журналу «Експерт», а також до рейтингу найбільш клієнтоорієнтованих страхових компаній за версією журналу «Власний рахунок». Все це в черговий раз свідчить про те, що ми відповідальні за кожний проданий поліс і українці нам довіряють».

 

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 330 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За січень-березень 2013 року Компанія зібрала 95 млн грн страхових премій та виплатила та виплатила 49 млн грн. За 2012 рік Компанія зібрала 362 млн гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.