В 13 областях України регіональні підрозділи СГ «ТАС» увійшли до трійки лідерів за страховими платежами у першому кварталі 2013 року

В 13 областях України  регіональні підрозділи  СГ «ТАС» увійшли до трійки лідерів за страховими платежами у першому кварталі 2013 року

За версією журналу «Insurance Top» СГ «ТАС» стала лідером за страховими платежами в чотирьох областях України: Волинській, Кіровоградській, Тернопільській та Черкаській. Рейтинг проводився з 8 видів страхових платежів: КАСКО, ОСЦПВ, ДМС, страхування від нещасних випадків, страхування майна, страхування виїжджаючих за кордон, страхування вантажів, Зелена Картка.

Також за підсумками вищезгаданого видання, ще в дев’яти областях України підрозділи СГ «ТАС» - увійшли до першої трійки рейтингу та посіли 2 і 3 місця: у Вінницькій, Донецькій, Житомирській, Івано-Франківський, Полтавській, Сумській, Закарпатській, Хмельницькій областях та АР Крим.

«Даний рейтинг демонструє чемпіонські настрої наших підрозділів і дає нам впевненість у збереженні лідерських позицій на ринку страхування» - прокоментувала підсумки рейтингу заступник Голови Правління Тетяна Новицька.

Довідка:
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 320 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За січень-квітень 2013 року Компанія зібрала 130,2 млн. грн. страхових премій та виплатила 65,6 млн. грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.