СГ «ТАС» лідер на ринку страхування «Зеленої картки»

СГ «ТАС» лідер на ринку страхування «Зеленої картки»

СГ «ТАС» стала лідером на ринку страхування «Зелена картка» у першому кварталі 2013 року (за даними рейтингу спеціалізованого видання «Insurance TOP»). Страхові платежі Компанії за звітний період склали понад 16 млн грн. Лідерами зі збору премій є Закарпатська, Волинська та Тернопільські області.

«Розгалужена мережа центрів продажів і агентів дає можливість нашій Компанії впевнено лідирувати на ринку страхування« Зеленої картки ». Наші клієнти можуть придбати поліси "Зеленої картки" в офісах Компанії, яких у нас більше 320 по всій Україні, а також у наших представників на кордонах. Близькість до клієнта і доступність наших послуг - дозволяє нам посилювати наші позиції на ринку страхування і збільшувати обсяг продажів по даному виду», - прокоментував підсумки рейтингу Голова Правління Павло Царук.

Довідка:
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 320 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За січень-квітень 2013 року Компанія зібрала 130,2 млн. грн. страхових премій та виплатила 65,6 млн. грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.