Агенство «Кредит-Рейтинг» підтвердив рейтинги СГ "ТАС"

Агенство «Кредит-Рейтинг» підтвердив рейтинги СГ "ТАС"

11 липня 2013 рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПрАТ «Страхова Група «ТАС» на рівні uaA. Прогноз рейтингу - стабільний. Агентство також підтвердило рейтинг надійності страхової компанії ПрАТ «Страхова Група «ТАС»на рівні uaAins. При оновленні рейтингів була використана повна фінансова звітність ПрАТ «Страхова Група «ТАС»за 2012 рік та за I квартал 2013 року, а також внутрішня інформація, надана компанією в ході рейтингового процесу.

Фактори, що сприяють підвищенню рейтингів:

  • провідні позиції на страховому ринку України і стабільний розвиток мережі відокремлених підрозділів у всіх регіонах України, що забезпечує високі обсяги надходжень страхових платежів;
  • збереження відносної збалансованості портфеля залучених страхових премій і надання послуг з соціально орієнтованих видів страхування;
  • диверсифікація страхових премій та виплат страхових відшкодувань найбільшим контрагентам;
  • диверсифікація активів, якими представлені страхові резерви;
  • низький рівень боргового навантаження;
  • інформаційна відкритість та прозорість.

СГ «ТАС» повністю відповідає факторам рейтингу: Компанія працює на ринку страхових послуг 15 років і пропонує клієнтам понад 80 страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування. Страхова група «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій та 450 офісів - продажів по всій території України.

СГ «ТАС» - є лідером з продажів полісів «Зеленої Картки» і входить до трійки з реалізації ОСЦПВ. Страхова група «ТАС» - лідер з виплат за договорами обов’язкового страхування цивільно – правової відповідальності (у 2012 році клієнтам було відшкодовано майже 90 млн. грн.).

За січень - травень 2013 Компанія зібрала 159, 4 млн. грн. страхових премій і виплатила 78,9 млн. грн. За підсумками 2012 Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій і виплатила 194,4 гривень страхових відшкодувань.

СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.