530 тисяч гривень за одним страховим випадком відшкодувала СГ «ТАС» у першому півріччі 2013 року

530 тисяч гривень за одним страховим випадком відшкодувала СГ «ТАС» у першому півріччі 2013 року

У першому півріччі 2013 року страхова група «ТАС» за договором КАСКО виплатила 530000 грн. страхового відшкодування. Це одна з найбільших виплат за цей період.

Страхова подія сталася на автодорозі Донецьк – Константинівка, водій автобуса ЛАЗ в умовах сильного снігопаду не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем Land Rover Range Rover. В результаті дорожньо – транспортної пригоди застрахований автомобіль отримав значні пошкодження. СГ «ТАС» власнику автомобіля Land Rover Range Rover виплатила страхове відшкодування на ремонт транспортного засобу за договором КАСКО в розмірі 530000 грн.

За шість місяців поточного року страхова група «ТАС» виплатила своїм клієнтам 89 млн. грн. А за підсумками 2012 року Компанія стала лідером виплат за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) у рейтингу «Insurance ТОР», виплативши своїм клієнтам 89,5 млн. грн. в 2012 році.

Довідка:
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

За І-ше півріччя 2013 року Компанія зібрала 189,8 млн. грн. страхових премій та виплатила 89,6 млн. грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.