Придбай поліс страхування автоКАСКО та отримай відео реєстратор від СГ ТАС!

Придбай поліс страхування автоКАСКО  та отримай  відео реєстратор від СГ ТАС!

До свого п’ятнадцятиріччя страхова група «ТАС» проводить акцію «Отримай відеореєстратор від «ТАС»».

З 15 серпня по 15 жовтня поточного року СГ «ТАС» пропонує придбати не тільки надійний страховий захист для автомобіля, але і гарантовано отримати відео реєстратор від «ТАС». Взяти участь в акції та отримати відео реєстратор від «ТАС» може кожен, хто в період з 15 серпня по 15 жовтня (включно) придбає страховий поліс автоКАСКО, заповнить Анкету учасника Акції та сплатить страховий платіж в повному розмірі або його першу частину (якщо це передбачено умовами Договору). Акція діє на всій території України.

«Цією акцією ми пропонуємо нашим клієнтам отримати подвійний захист, адже договір автострахування КАСКО гарантує те, що при настанні страхового випадку Страхувальник отримує компенсацію витрат на ремонт або відновлення свого авто. За підсумками першого півріччя 2013 року СГ «ТАС» - відшкодувала своїм клієнтам 89,6 млн. грн., з них понад 22 млн. грн. за договорами КАСКО – прокоментувала заступник Голови Правління Тетяна Новицька. В свою чергу, відеореєстратор - це неупереджений свідок в будь-яких складних ситуаціях на дорозі, коли Вам може знадобитися доводити свою правоту. Наша Компанія підтримує рух за відповідальне водіння, СГ «ТАС» піклується про безпеку водіїв на дорогах та вважає, що наявність відеореєстратора в автомобілі не буде зайвим», - додала Тетяна Новицька.

Довідка:
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

За І-ше півріччя 2013 року Компанія зібрала 189,8 млн. грн. страхових премій та виплатила 89,6 млн. грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.