СГ «ТАС» суттєво покращує свої позиції в трійці лідерів з продажу полісів ОСЦПВ, скорочуючи відставання від основних конкурентів, які посідають перше та друге місця

СГ «ТАС» суттєво покращує свої позиції в трійці лідерів з продажу полісів ОСЦПВ, скорочуючи відставання від основних конкурентів, які посідають перше та друге місця

Страхова група «ТАС» суттєво покращує свої позиції в трійці лідерів з продажу полісів ОСЦПВ, скорочуючи відставання від основних компаній-конкурентів, які посідають перше та друге місця. Про це свідчать дані рейтингу з «Автоцивілки». В період з грудня 2012 року по червень 2013 року розрив СГ «ТАС» із лідером скоротився з 2,12 до 1,76 разів, а з СК, яка посідає друге місце, – з 1,8 до 1,5 разів (за даними МТСБУ).

За перше півріччя 2013 року СГ «ТАС» зібрала 73,7 млн грн страхових премій з ОСЦПВ, що складає 38,8% у портфелі Компанії. «Утримання таких високих позицій на ринку досягається завдяки наполегливій праці співробітників Компанії, широкій мережі наших підрозділів, а також довготривалій та плідній співпраці зі страховими посередниками і партнерами», – наголосила начальник Управління страхування транспортних ризиків СГ «ТАС» Наталія Луценко.

Свої лідерські позиції на ринку ОСЦПВ Страхова група «ТАС» підтверджує також статусом компанії №1 з виплат за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності у рейтингу «Insurance ТОР», виплативши у 2012 році найбільше за всіх – 89,5 млн гривень. На сьогоднішній день кожна десята виплата на ринку «Автоцивілки» здійснюється «ТАС», а щогодини Компанія відшкодовує своїм клієнтам понад 100 000 гривень.

«Ми чітко розуміємо, що продаємо не поліси, а виплати. Тому ми переконані, що рано чи пізно клієнт обере саме ту компанію, яка платить. Збираючи вдвічі менше премій, у порівнянні з лідером ринку, ми виплатили в минулому році більше за всіх, при цьому швидкість урегулювання в нас в 2 рази більша, ніж в середньому на ринку. Кожен клієнт Компанії може контролювати етапи врегулювання своєї справи, відстежуючи її стан в режимі онлайн або по телефону. Водночас, наша Компанія має одну з найбільш розгалужених мереж на ринку (понад 450 точок продажів), завдяки чому кожен клієнт у випадку ДТП може отримати підтримку в будь-якому куточку України, незалежно від того, де він придбав поліс, – наголосив Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук. – Від якості процесу врегулювання залежить наша репутація і, якщо ми продаємо понад 700 тис. полісів ОСЦПВ в рік, то, відповідно, зобов’язані забезпечити належне сервісне обслуговування кожного клієнта».

Довідка:
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За І-ше півріччя 2013 року Компанія зібрала 189,8 млн. грн. страхових премій та виплатила 89,6 млн. грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.