«Правильний вибір - правильне КАСКО» від страхової групи «ТАС»

«Правильний вибір - правильне КАСКО» від страхової групи «ТАС»

До свого 15 - річчя страхова група «ТАС» спільно з партнером - компанією «Автосоюз», розробили акцію «Правильний вибір - правильне КАСКО» .

За умовами акції: до кінця 2013 року власники автомобілів марок Volkswagen та Audi із терміном експлуатації від 1 до 5 років укладаючи страховий договір з СГ «ТАС» в автосалоні «Автосоюз» мають можливість отримати знижку на договір страхування до 20%, що в свою чергу дозволяє застрахувати автомобіль за тарифом 3,15%.

Незважаючи на невисокий розмір тарифу, Клієнту надаються вигідні та лояльні умови страхування.

Умови страхування передбачають покриття по Україні та країнам СНД, покриття порушень ПДР, гідроудар; дистанційне врегулювання збитків; виплата без урахування зносу. Франшиза за ризиком «пошкодження» - 0,50 %, «незаконне заволодіння транспортним засобом» - 5,0% та ін.

Нагадуємо, що до 15 жовтня 2013 року в страховій групі «ТАС» діє акція за умови якої, клієнт страхуючи автомобіль за договорами страхування «КАСКО», гарантовано отримує відеореєстратор.

Отримати більш детальну інформацію про умови акції можна в компанії «Автосоюз» за адресою: м. Київ, пр. Московський, 28, конт. тел.: (044) 207-07-05, avtosojuz.ua або звернувшись до Київської регіональної дирекції СГ «ТАС» за адресою: м. Київ, вул. Тарасівська, 38, конт. тел. (044) 289-00-23, 289-00-27.

Довідки про компанії:
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За І-ше півріччя 2013 року Компанія зібрала 189,8 млн. грн. страхових премій та виплатила 89,6 млн. грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МСБУ). Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.

Компанія «Автосоюз» - є офіційним дилером концерну Volkswagen AG на території України. Компанія пропонує повний спектр послуг з придбання, оформлення, обслуговування та заміни автомобілів. Сервісна станція компанії здійснює комплекс послуг з гарантійного і післягарантійного обслуговування автомобілів марок Volkswagen.