Страхова група «ТАС» - лідер на ринку страхування «Зеленої картки» України

Страхова група «ТАС» - лідер на ринку страхування «Зеленої картки» України

За результатами першого півріччя поточного року СГ «ТАС» впевнено утримує лідерські позиції на ринку страхування «Зеленої картки» (за даними рейтингу спеціалізованого видання «Insurance TOP»). Станом на 30.06.2013 року страхові премії Компанії по даному виду склали понад 38,4 млн. грн. Лідерами зі збору платежів є регіональні підрозділи СГ «ТАС» у Волинській, Закарпатській, Львівській та Тернопільській областях.

«Широка мережа регіональних підрозділів надають нашій Компанії можливість впевнено лідирувати на ринку страхування «Зеленої картки». Наші клієнти можуть придбати поліси "Зеленої картки" в центрах продажів страхової групи «ТАС», яких більше 450 на території всієї Україні, а також у наших представників на кордонах. Близькість до клієнта та доступність наших послуг - дозволяє нам посилювати позиції на ринку страхування та збільшувати обсяги продажів за даним видом», - прокоментував підсумки рейтингу Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук.

Довідка
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За І-ше півріччя 2013 року Компанія зібрала 189,8 млн. грн. страхових премій та виплатила 89,6 млн. грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МСБУ). Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.