Майже 500 тисяч грн. виплатила за 2 договорами КАСКО страхова група «ТАС»

Майже 500 тисяч грн. виплатила за 2 договорами КАСКО страхова група «ТАС»

У серпні поточного року страхова група "ТАС" за двома договорами КАСКО виплатила 458 043 грн. страхового відшкодування.

Одна дорожньо-транспортна пригода відбулася пізно ввечері у Києві. Водій, керуючи автомобілем «Infiniti» не зміг ухилитися від удару ВАЗа, який рухався йому на зустріч, в результаті чого сталося зіткнення. Страхова група «ТАС» власнику автомобіля виплатила на ремонт транспортного засобу за договором КАСКО -161 720 грн. Друга страхова подія сталася в Ужгороді. Вночі страхувальник прокинувся від шуму та вибухів і побачив, як горить його позашляховик «Honda Pilot». Причина пожежі – підпал. Сума страхового відшкодування за знищений автомобіль склала – 296 323 грн.

«СГ «ТАС» є одним з лідерів ринку за страховими виплатами. Зокрема за підсумками 2012 року ми стали страховою компанією №1 з виплат за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) у рейтингу «Insurance ТОР», виплативши своїм клієнтам 89,5 млн. грн.», - прокоментував Заступник голови правління Компанії Олександр Тимошенко.

Задля якісного та оперативного обслуговування своїх клієнтів страхова група «ТАС» постійно вдосконалює роботу служби врегулювання. Вже третій рік для флагманського ВІП продукту – «Зелений коридор» успішно працює модель врегулювання збитків протягом 5 днів, а нещодавно була запроваджена ще одна інновація - спрощена модель врегулювання за будь-якими договорами КАСКО, при якій справи зі страховим відшкодуванням до 7500 грн. виплачуються протягом 5 робочих днів з дати отриманням заяви.

«Більш того, ми впровадили додатковий сервіс для клієнтів: подача заяв про настання страхового випадку безпосередньо на СТО - партнерах у великих містах України, де страхувальник може відразу поставити авто на ремонт, отримати калькуляцію вартості та погодити суму виплати за допомогою онлайн-сервісу. Наші клієнти вже високо оцінили опцію автоматичної СМС розсилки – повідомлень про статус справи, також нашим страхувальникам доступна опція подачі документів і контролю статусу виплати через сайт Компанії.» - додав Олександр Тимошенко.

За 8 місяців 2013 року (січень – серпень) СГ «ТАС» виплатила своїм клієнтам 115,8 млн. грн.

Довідка
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За І-ше півріччя 2013 року Компанія зібрала 189,8 млн. грн. страхових премій та виплатила 89,6 млн. грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МСБУ). Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.