Корпоративне видання «ТАС Інформ» СГ «ТАС» посіло ІІ місце на конкурсі «Краще корпоративне медіа України»

Корпоративне видання «ТАС Інформ» СГ «ТАС»  посіло ІІ місце на конкурсі «Краще корпоративне медіа України»

21 листопада Асоціація корпоративних медіа України визначала кращі корпоративні видання країни. Електронний дайджест страхової групи «ТАС» посів ІІ місце в категорії «B2P» (бізнес для персоналу), а друковане видання Компанії «ТАС –інформ» отримало відзнаку Асоціації за вагомий вклад у формування репутації компанії лідера галузі, системну побудову соціально відповідального бізнесу, якість і професіоналізм.

«Отримання нашою Компанією номінації та призового місця в конкурсі «Краще корпоративне медіа Україні» свідчить про те, що ми рухаємося в правильному напрямку. И це нас надихає на реалізацію нових яскравих проектів, професійних та достойних, які ми створюємо з великою повагою до наших співробітників», – зазначила керівник відділу зв’язків з громадськістю та пресою СГ «ТАС» Іванна Майстренко. «Участь у подібних конкурсах – це величезний стимул постійно творчо розвиватись у дизайні та відкривати для себе нові можливості інструментів корпоративних медіа», – додав дизайнер управління маркетингу Андрій Нисинець.

Довідка
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.

• За 9 місяців 2013 року Компанія зібрала 295,1 млн грн страхових премій та виплатила 129,4 млн грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МСБУ). Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.