Страхова група «ТАС» отримала акредитацію в ПАТ «Універсал Банк» з роздрібного напрямку бізнесу

Страхова група «ТАС» отримала акредитацію в ПАТ «Універсал Банк» з роздрібного напрямку бізнесу

Страхова група «ТАС» отримала акредитацію в ПАТ «Універсал Банк» з роздрібного напрямку бізнесу. В рамках підписаного договору Компанія виступатиме партнером зі страхування наземного транспорту.

Відповідно до досягнутих домовленостей СГ «ТАС» має можливість співпрацювати з усіма відділеннями мережі ПАТ «Універсал Банк».

«Співпраця з одним із найбільших банків України розширює можливості діяльності нашої Компанії. Привабливі кредитні умови Банку в сукупності з якісними страховими продуктами СГ «ТАС» забезпечують хороші перспективи для збільшення кількість нових клієнтів та партнерів», - прокоментував директор з корпоративних продажів СГ «ТАС» Сергій Весельський.

Станом на 01.01.2014 року страхова група «ТАС» акредитована в 26 кредитно-фінансових установах.

Довідка
Universal Bank заснований у 1994 році. З 2006 року банк є частиною міжнародної банківської групи Eurobank, яка представлена у 8 країнах Європи. Загальні активи Eurobank Group становлять 82,1 млрд. євро. Кількість відділень - більш ніж 1100, кількість співробітників - більш ніж 20 000 осіб.

Universal Bank має стійкий власний капітал та розвинену мережу відділень. За розміром капіталу Universal Bank входить до групи великих банків згідно класифікації Національного Банку України. Станом на 18.09.2012 його статутний капітал складає 1,163 млрд. грн. (www.bank.gov.ua).

Місією Universal Bank є інвестування в розвиток економіки країни, забезпечуючи високим рівнем сервісу та якісною банківською експертизою всі сегменти українського ринку.

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.

• За 9 місяців 2013 року Компанія зібрала 295,1 млн грн страхових премій та виплатила 129,4 млн грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн. гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МСБУ). Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.