Страхова Група «ТАС» знову підтверджує позиції лідеру ринку з ОСЦПВ та Зеленої Карти

Страхова Група «ТАС» знову підтверджує позиції лідеру ринку з ОСЦПВ та Зеленої Карти

15 квітня 2014 року відбулася урочиста церемонія нагородження лідерів Національної Премії Insurance TOP та Національного Клубу страхової виплати. Страхова Група «ТАС» вже котрий рік поспіль утримує позиції лідера в сфері страхування ОСЦПВ (нагадаємо, за підсумками 2012 року СГ «ТАС» стала страховою компанією №1 з виплат з ОСЦПВ). Показники 2013 року дозволили компанії посісти перше місце не лише по сумі виплат з обов’язкового страхування автовласників (ОСЦПВ та Зелена карта), а й по сумі премій за цими двома видами.

«Перш за все, ми завдячуємо цьому визнанню нашим клієнтам, які довіряють Страховій Групі «ТАС» власну безпеку та впевненість на дорозі як в Україні, так і закордоном. Крім того, я хочу також відзначити велику команду СГ «ТАС», а це більше 4 тисяч спеціалістів, саме завдяки яким стільки українців змогли скористатися надійним страховим захистом СГ «ТАС» у минулому році», висловився Павло Царук, Голова Правління СГ «ТАС».

У страховому портфелі компанії у 2013 році ОСЦПВ склало 35,8%, Зелена карта - 21,1%. Майже кожен 3 українець, що виїжджає за кордон на авто, має Зелену Карту від СГ «ТАС». У 2013 році Компанія зібрала 396,5 млн грн страхових премій, найбільшу суму премій за всю свою 16-річну історію, та виплатила 175,0 млн грн. Кожна 10 виплата по ОСЦПВ здійснюється Страховою Групою «ТАС».

«В наших подальших планах - утримувати лідерські позиції завдяки розширенню продуктового ряду, створенню додаткових опцій страхового захисту, впровадженню сучасних страхових технологій та покращенню рівня обслуговування наших страхувальників. Лише за 1 квартал 2014 року компанія запустила 2 нових страхових продукти «Повний автозахист» та «ТАС-Мандри», створила службу клієнтських сервісів, впровадила оформлення полісів «Зелена Картка» з використанням підсистеми «Green Card online» від МТСБУ. Наразі іде робота над іншими проектами в цьому напрямку», додав Павло Царук.

Довідка. Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів. У 2013 році Компанія зібрала 396,5 млн грн страхових премій та виплатила 175,0 млн грн.

Журнал «Insurance TOP» є єдиним відкритим джерелом ренкінгів та показників діяльності страхових компаній України.