Результати другого етапу розіграшу в рамках акції «Купуй Автоцивілку від лідера ринку»

Результати другого етапу розіграшу в рамках акції «Купуй Автоцивілку від лідера ринку»

26 вересня 2014 року Страхова група «ТАС» провела 2 етап розіграшу подарунків в рамках акції для клієнтів «Купуй Автоцивілку від лідера ринку».

Всі клієнти компанії, які в період з 1 по 31 серпня 2014 року придбали поліс «Автоцивілки» (ОСЦПВ) і договір страхування «Повний Автозахист» з пакетом «Сервісний» терміном дії 1 рік, а це більше 3000 чоловік, брали участь у розіграші безлічі автомобільних сувенірів, а саме: компресора, буксирувального троса, старт-кабелю, ящика-трансформера. Проведення розіграшу здійснювалося шляхом жеребкування під наглядом спеціальної комісії і було завірено нотаріальго, про що оформлений відповідний протокол.

Переможцями Акції стали: Гуцол С. О., Дунайцева-Бражник С. С., Тимофієнко А.Д., Здор І. В., Лайла І. М., Паладій І. В., Роменський В. І., Півень Л. В., Гураль Г. І., Денисенко О. М., Бойко О. В., Коваленко Л. В., Подкопаєва О. С., Тарасенко О. В., Сістук С. О., Барановська А. П., Чухась Л. М., Півень Л. В., Заяць В. І., Свідерська О. В.

Протягом 3-х робочих днів переможці Акції будуть проінформовані уповноваженими співробітниками СГ «ТАС» про дату та адресу, за якими можна отримати брендовані сувеніри в телефонному режимі згідно контактам, зазначеним в Анкеті.

Право на отримання брендованого сувеніра зберігається за Переможцем Акції протягом (двадцяти) робочих днів від дня проведення відповідного розіграшу. У разі неможливості отримання брендованого сувеніра протягом зазначеного терміну Переможець втрачає своє право на його отримання.

Для отримання брендованого сувеніра Переможець розіграшу повинен мати при собі наступні документи: паспорт, ідентифікаційний номер, оригінали полісів ОСЦПВ та «Повний автозахист».

Детальні умови Акції за телефоном гарячої лінії: 0 800 500 195 або 518 з мобільного.