Новітній страховий продукт «Повний житлозахист» від СГ «ТАС» захистить найдорожче

Новітній страховий продукт «Повний житлозахист» від СГ «ТАС» захистить найдорожче

З 1 жовтня СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам новітній страховий продукт «Повний житлозахист».

Напевне, кожна людина не раз замислювалася над тим, скільки років життя та коштів їй вартувало придбання та облаштування власного житла, а декотрі на це витрачають усе життя. Напевне, після здоров’я свого та своєї родини, надійне житло – це найцінніше для людини. Тим більше, що питання не лише у грошах, але й у часі, емоціях та праці, яка вкладається в облаштування власного гніздечка.

Продукт «Повний житлозахист» - це унікальний комплексний страховий продукт, що включає в себе страхування майна, відповідальності та додатковий опцій для захисті найдорожчого.

«Головними якостями нового продукту ми вважаємо найсучасніше страхове покриття, що передбачає комплексний захист майна, його облаштування, побутових споруд, майна сусідів та масу ексклюзивний опцій», - прокоментував Павло Царук, Голова Правління СГ «ТАС» на презентації продукту. «При цьому ми пішли на зустріч побажанням та вимогам наших клієнтів, тому продукт дуже гнучкий, клієнт може обирати масу страхових опцій в різних варіаціях. Таким чином, продукт може підлаштовуватися під будь-як, чи то прості чи то надскладні потреби різних людей».

«Повний житлозахист» дозволяє клієнту власноруч визначити вартість його майна в незалежності від його дійсної ринкової вартості, а також використовує принцип «нове за старе», тобто страхування вмісту майна відбувається без урахування зносу, - клієнт отримає вартість аналогічного майна за актуальними цінами.

Ольга Максимчук, заступник Голови Правління, що безпосередньо є одним з авторів нового продукту додає: «Новий продукт є простий в розрахунках та швидкий в оформленні власне договору страхування. Консультанти СГ «ТАС» допоможуть підібрати оптимальний варіант захисту та проконсультують клієнта не лише щодо можливостей потенційної економії при непередбачуваних випадках з його майном, але і підкажуть, як раціонально використовувати домашні ресурси, як то воду, електрику, газ, тепло тощо, вартість яких, з одного боку, займає суттєву позицію в сімейному бюджеті, а з іншого, вони можуть стати і причинами неприємностей з майном клієнта чи його сусідів.»

Також варто окремо виділити ексклюзивні опції нового продукту «Повний житлозахист», які забезпечують додаткові переваги:

  • Ексклюзивний захист - розширене покриття пожежі та дії води з необережності клієнта;
  • Перша допомога - прискорена виплата страхового відшкодування за 5 робочих днів на витрати першої необхідності (тимчасове житло, їжа, одяг тощо);
  • Проведення ремонту - покриття збитків під час проведення ремонту у місці страхування щодо майна та відповідальності;
  • Цінні речі - покриття для ювелірних виробів, хутра, картин;
  • Тиск снігу - покриття збитків щодо провалу конструкцій внаслідок випадання великої кількості снігу.

«Повний житлозахист» - це вже другий сучасний технологічний продукт у лінійці Страхової групи «ТАС», який ми запустили в цьому році. Маючи успішний досвід реалізації аналогічного продуту «Повний автозахист», ми віримо, що новий продукт буде затребуваний серед українців та дозволить їм почуватися більш впевнено та захищено.» , додав Павло Царук.