Нацкомфінпослуг відстрочила термін введення в дію рішення щодо призупинення дії ліцензій СГ «ТАС» до 15 жовтня

Нацкомфінпослуг відстрочила термін введення в дію рішення щодо призупинення дії ліцензій СГ «ТАС» до 15 жовтня

8 жовтня 2014 року Нацкомфінпослуг прийняла розпорядження №2895 щодо зміни п.4 постановляючої частини розпорядження №2863 від 02.10.2014 року «Про тимчасове зупинення (обмеження) дії ліцензій Приватному акціонерному товариству «Страхова група «ТАС» на право здійснення страхової діяльності». Згідно з новою редакцією документу - розпорядження №2863 від 2.10.2014 р. набирає чинності з 15.10.2014 року. Таким чином Нацкомфінпослуг надає можливість Товариству усунути порушення, які стали підставою для тимчасового зупинення дії ліцензії.

«Ми вдячні, що Регулятор погодився піти нам на зустріч, відтермінувавши початок дії розпорядження про зупинення дії ліцензій, - говорить Ірина Кульгінська - заступник Голови Правління з фінансів СГ «ТАС». – Адже, щоб виконати розпорядження Регулятора щодо обґрунтованої оплати пені, з більш ніж 3000 справ з різних джерел СГ «ТАС», знадобиться час на збір необхідної інформації».

На її думку, таке рішення Держрегулятора сприятиме врегулюванню проблеми, а сама позиція «чути учасників ринку» - позитивно впливатиме на розвиток ринку в цілому.

Інформація по рішенню Нацкомфінпослуг