У Дніпропетровську відбувся круглий стіл "Без страху про страхування"

У Дніпропетровську відбувся круглий стіл "Без страху про страхування"

В інформаційному агентстві "Время" пройшов круглий стіл із серії круглих столів "Без страху про страхування".

З ініціативи СГ "ТАС" до обговорення ситуації на ринку страхування на всі круглі столи запрошуються незалежні експерти, представники профільних організацій, представники державних органів влади, журналісти, а також вільні слухачі.

На круглому столі в Дніпропетровську в якості головних спікерів виступили: Дмитро Грицута (Голова Правління СГ "ТАС"), Олена Решетнікова (Директор Дніпропетровської регіональної Дирекції СГ "ТАС"), Олександр Ченцов (незалежний комісар, представник Моторного (Транспортного) Бюро України, Віктор Кудлай (Голова територіального управління Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України), Леонід Швець (Член Правління Агенційною компанією "Мега Поліс Страхування"), Володимир Аулов (керівник корпоративного бізнесу ТОВ "ВСК "Украсист").

Учасники круглого столу наголосили на важливості відкритих дискусій, присвячених актуальним питанням страхування, а також на необхідності інформування споживачів про можливості та ризики страхування. Тема обговорення також стосувалася наявних проблемних моментів у роботі страхових компаній.

"На жаль, в умовах економічної кризи, далеко не всім страховим компаніям вдається дотримуватися принципів професійного підходу та високої якості послуг, що надаються. З'явилася велика кількість компаній, які демпінгують ринок. У результаті цього багато клієнтів залишаються ошуканими, оскільки купили неякісну послугу за низькою ціною. Дешева послуга якісною бути не може. Саме тому наша Страхова Група надає споживачеві максимально повну інформацію про те, що він отримує, підписавши договір з нами", - зазначила у своєму виступі Олена Решетнікова (Директор Дніпропетровської Регіональної Дирекції СГ "ТАС").

Круглий стіл пройшов в атмосфері активного обговорення - у представників ЗМІ було багато запитань, особливий інтерес викликали випадки шахрайства з боку страхувальників, а також найпопулярніший вид страхування для всіх власників автомобілів - автострахування.

"Без страху про страхування" - серія круглих столів, що проводяться за ініціативою Страхової Групи "ТАС" у найбільших містах України - Києві (08.09.09), Дніпропетровську (15.09.09), Донецьку (16.09.09), Одесі (22.09.09), Львові (24.09.09) та Черкасах (30.09.09). У круглих столах беруть участь перші особи СГ "ТАС", незалежні експерти та журналісти. Участь у круглих столах відкрита для відвідування для всіх охочих. Головне завдання цієї ініціативи - розвіяти існуючі міфи та упередження про страхування, надавши споживачам якісну та надійну інформацію про можливості та ризики страхового ринку України.

За додатковою інформацією звертайтеся:
PR агентство Pillar | Hill & Knowlton
Анастасія Соломатіна
Тел. +38 (044) 459 34 37
Моб. +38 066 345 47 27
Email: solomatina@pillarpr.com.ua