СГ «ТАС» зміцнила свої позиції в усіх сегментах страхового ринку

СГ «ТАС» зміцнила свої позиції в усіх сегментах страхового ринку

Згідно з даними профільного видання Insurance TOP, за підсумками І кварталу Страхова група «ТАС» продовжує стрімко зміцнювати свої позиції в усіх сегментах страхового ринку України.

Так, за результатами перших трьох місяців поточного року компанія не просто вчергове підтвердила своє звання безперечного лідера ринку як обов’язкової, так і добровільної «автоцивілки», але й суттєво збільшила порівняно з результатами І кварталу минулого року відрив від найближчого конкурента – страховика, що посів другу сходинку у рейтинговій таблиці, – з 14% до 18% і з 55% до 85% відповідно.

Крім того, за рік СГ «ТАС» серйозно зміцнила свої позиції на ринку страхування наземного транспорту: так, якщо за підсумками січня – березня 2019 року компанія посідала восьму сходинку за обсягами продажів КАСКО, то за результатами звітного періоду поточного року – вже п’яту. П’яте місце посіла СГ «ТАС» і на ринку страхування фінансових ризиків.

Вагомих здобутків досягла компанія і в сегменті особистого страхування. Так, за результатами своєї роботи за перші три місяці 2020 року СГ «ТАС» посіла шосту сходинку на ринку добровільного медичного страхування та на ринку страхування на випадок хвороби – і це при тому, що ще рік тому була тринадцятою та восьмою відповідно. Крім того, СГ «ТАС» увійшла до «десятки» провідних страховиків на ринку страхування від нещасних випадків.

За рік Страхова група «ТАС» також покращила свої позиції в сегменті туристичного страхування – за даними Insurance TOP, за результатами січня – березня компанія посіла четвертий рядок у відповідній рейтинговій таблиці проти п’ятого за підсумками І кварталу 2019-го.

За обсягом продажів договорів страхування від вогню компанія стала восьмою на вітчизняному страховому ринку. Восьме місце СГ «ТАС» посіла і в рейтингу страховиків, що працюють на ринку страхування сільськогосподарської продукції. Крім того, компанія увійшла до ТОП-10 найбільших страховиків на ринку авіаційного страхування.

Загалом за обсягом платежів – як чистих, так і валових – СГ «ТАС» увійшла до «трійки» лідерів страхового ринку країни. В ТОП-3 увійшла СГ «ТАС» і за показником прямого страхування. За сумою виплачених відшкодувань Страхова група «ТАС» за результатами трьох місяців посіла четверте місце.

Залишається додати, що за показником обсягу страхових резервів компанія посіла третє місце, тоді як рік тому була четвертою. Водночас за обсягом гарантійного фонду СГ «ТАС» за підсумками І кварталу посіла другу позицію проти четвертої торік.