«Повний автозахист» – новий стандарт на ринку автострахування України

«Повний автозахист» – новий стандарт на ринку автострахування України

Рівно три роки тому на страховому ринку України сталася знакова подія: Страхова група «ТАС» презентувала інноваційний комплексний продукт для автовласників «Повний автозахист», який вже встиг стати стандартом для автостраховиків.

Інноваційність продукту полягала в застосуванні нових підходів до страхування, зокрема, стандартизації та розробці готових рішень під реальні потреби та ризикові ситуації, з якими стикаються українські автовласники. В процесі роботи над «Повним автозахистом» його автори ретельно проаналізували та врахували всі можливі фактори небезпеки на дорозі та запропонували програму всебічного захисту клієнта від них.

Насамперед йдеться про захист транспортного засобу власника договору за програмою «Легке КАСКО», за умовами якої страховик відшкодовує збитки клієнта, спричинені пошкодженням або знищенням автівки внаслідок ДТП чи її викрадення, а також витрати на рятування та евакуацію застрахованого транспортного засобу. Цікаво, що так зване пряме врегулювання, яке з’явилося в України наприкінці 2016 року, було реалізовано в програмі «Повний автозахист» ще на початку 2014-го, адже, придбавши «Легке КАСКО» фактично за ціною «автоцивілки», страхувальник отримував відшкодування на ремонт власного авто в разі ДТП з його вини.

З іншого боку, на тлі постійних валютних коливань в 2014-2015 роках та стрімкого зростання вартості відновлювального ремонту СГ «ТАС» першою на ринку в рамках договору «Повний автозахист» запропонувала своєму клієнту додатковий захист цивільної відповідальності автовласника на випадок ДТП з його вини перед власником пошкодженого авто. За умовами програми «Автоцивілка плюс», яку на етапі запуску назвали «Антиінфляційною цивілкою», СГ «ТАС» взяла на себе зобов‘язання покрити збитки, спричинені діями страхувальника, що перевищують 50 000 грн (покриття за полісом обов‘язкової «автоцивілки» на той час). Таким чином СГ «ТАС» убезпечувала своїх клієнтів від необхідності з власної кишені відшкодовувати значні збитки потерпілим з їх вини.

Крім того, в рамках договору «Повний автозахист» за програмою «Дорожній амулет» СГ «ТАС» забезпечувала захист здоров‘я водія в разі ДТП, покриваючи витрати на організацію та оплату невідкладної медичної допомоги.

До того ж, всім власникам договору «Повний автозахист» надається «Сервісна картка», що дозволяє цілодобово отримувати консультаційну підтримку та організацію технічної, медичної та юридичної допомоги. Тож по суті «Повний автозахист» - це готові рішення для клієнта з можливістю комбінування різних опцій та наборів страхових ризиків в рамках одного договору в залежності від потреб страхувальника.

«Виводячи на ринок «Повний автозахист», ми мали на меті надати клієнтові можливість самому обирати варіанти захисту на дорозі. І в основу продукту лягли вже розроблені рішення, які ми визначили на базі своєї на той момент 15-річної діяльності, – розповідає Голова правління СГ «ТАС» Павло Царук. – А головне, сам клієнт завдяки консультації досвідченого фахівця міг самостійно визначати прийнятну для себе вартість договору. Так, за підсумками 2016 року кожен другий власник поліса ОСЦПВ від СГ «ТАС» додатково укладає договір «Повний автозахист».

Сьогодні ми вже можемо констатувати: за три роки цей продукт став свого роду стандартом на ринку. До речі, мені досить часто доводилось чути від колег, що клієнти їх питають, чи можуть вони запропонувати такі продукти, як в СГ «ТАС», маючи на увазі насамперед наш «Повний автозахист».

Слід зазначити, що за час свого існування «Повний автозахист» неодноразово модернізовувався та вдосконалювався з метою задоволення потреб навіть найвибагливіших клієнтів. Тож розробники договору постійно доповнювали його новими корисними опціями та додатковими важливими сервісами.

Так, і напередодні третьої річниці з дати виведення на ринок продукт було суттєво змінено з урахуванням сучасних тенденцій ринку та потреб клієнтів. Зокрема, страхову суму за програмою «Легке КАСКО» збільшено до 100 тис. грн, покриття за програмою «Автоцивілка плюс» розширено трьома варіантами страхових сум – 250 тис., 500 тис. та 1 млн грн, покриття за програмою «Дорожній амулет» збільшено до 100 тис. грн.

«Наразі «Повний автозахист» максимально відповідає реальним потребам клієнтів і служить оптимальним страховим захистом для будь-якого автовласника», - підкреслює Павло Царук.