Понад 888 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором страхування майна

Понад 888 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором страхування майна

Пожежа, внаслідок якої було пошкоджено застрахований СГ «ТАС» житловий будинок в Закарпатській області, сталася вночі. Коли господарі вже міцно спали, будівля раптом спалахнула і вогонь почав миттєво розповсюджуватися житловими приміщеннями. Пожежні, які прибули на виклик, досить швидко локалізували та загасили пожежу, однак до цього моменту будинок майже вигорів. Як припускають рятувальники, причиною займання став підпал. Наразі з’ясуванням обставин інциденту та пошуками причетних до злочину займаються правоохоронці.

Водночас Страхова група «ТАС», отримавши повідомлення про настання випадку, який згодом було визнано страховим, оперативно його врегулювала, відшкодувавши домовласнику заподіяні йому збитки, що склали 888360 грн.
Будинок було застраховано за договором страхування майна «Повний житлозахист».

Нагадаємо, договір «Повний житлозахист» є унікальною розробкою спеціалістів Страхової групи «ТАС». Це комплексна програма-конструктор, за умовами якої власники житла можуть захистити своє майно, відповідальність перед сусідами, а також скористатися низкою цікавих ексклюзивних опцій: наприклад, розширеним покриттям ризиків пожежі та дії води з необережності страхувальника, застрахувати цінні речі, убезпечити себе на випадок провалу конструкції внаслідок тиску снігу, отримати прискорену виплату страхового відшкодування на витрати першої необхідності тощо.

Серед переваг договору також варто відзначити варіативність наповнення програми страхування, що дозволяє кожному власнику майна отримати саме той страховий захист, якого він потребує, та заплатити той страховий платіж, розмір якого є прийнятним для нього. Залишається додати, що в разі настання страхового випадку власник житла отримує страхову виплату в розмірі вартості втраченого чи пошкодженого майна за актуальними цінами – без врахування зносу.