СГ "ТАС" підвищила рейтингові позиції за всіма основними видами страхування

СГ "ТАС" підвищила рейтингові позиції за всіма основними видами страхування

Згідно з нещодавно оприлюдненими даними рейтингу Insurance TOP за дев'ять місяців 2017 року Страхова група "ТАС" здійснила колосальний прорив, ще більше зміцнивши свої позиції на страховому ринку та піднявшись у всіх рейтингових таблицях.

Так, порівняно з результатами за січень - вересень 2016 року СГ "ТАС" істотно поліпшила свої показники, кардинально змінивши розстановку сил на ринку особистого страхування. Зокрема, за підсумками трьох кварталів поточного року компанія посіла четверте місце на ринку страхування медичних витрат (туристів), тоді як рік тому посідала шосте. Покращила свої позиції СГ "ТАС" і серед кращих з кращих на ринку добровільного медичного страхування та страхування від нещасних випадків, піднявшись на три та одну позицію відповідно. В свою чергу, на ринку страхування на випадок хвороби СГ "ТАС" посіла шосте місце, тоді як торік посідала на одну позицію нижче.

Ще вагоміших результатів СГ "ТАС" досягла на ринку страхування майна, подолавши за рік одразу 11 сходинок відповідного рейтингу та замкнувши ТОП-10 страховиків в зазначеному сегменті ринку. Проривом ознаменувалася робота компанії й на ринку страхування від вогневих ризиків: "перестрибнувши" за рік дев'ять позицій, компанія посіла 9 місце в рейтинговій таблиці.
Крім того, за рік СГ "ТАС" піднялася на 15 сходинок в рейтингу страховиків, що працюють на ринку страхування вантажів і багажу, посівши 15 місце у відповідній рейтинговій таблиці, та закріпилася на ринку обов'язкового страхування цивільної авіації, посівши п'яте місце, - і це при тому, що ще рік тому компанія не входила до переліку страховиків, що входять до ТОП страхових компаній, які працюють в даному сегменті.

У свою чергу, в рейтингу страхових компаній, що займаються страхуванням сільськогосподарської продукції, Страхова група "ТАС" за рік піднялася на одну позицію, посівши 13 місце.

Однак найвагоміших результатів компанія досягла на ринку автострахування. Так, згідно з даними Insurance TOP, за підсумками дев'яти місяців СГ "ТАС" посідає дев'яте місце на ринку КАСКО, друге місце - на ринку добровільної та обов'язкової "автоцивілки" і традиційно утримує беззаперечне лідерство на ринку "Зеленої картки".

Залишається додати, що загалом за показником чистих страхових платежів Страхова група "ТАС" посіла четверте місце серед провідних страховиків України, а за обсягом страхових виплат - сьоме. Обсяг гарантійного фонду забезпечив компанії третє місце у відповідній рейтинговій таблиці. За обсягом власного капіталу СГ "ТАС" посідає п'яте місце, за показником резервів - шосте, за розміром активів - восьме.