093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Павла Царука визнано переможцем в номінації «Особистість страхового ринку України»

8 травня ділове видання «Бізнес» в рамках свого традиційного проєкту «Фінансовий Оскар» оприлюднило підсумки роботи страхового ринку України за минулий рік. 

Особистість страхового ринку України

Нагадаємо, престижною нагородою «Фінансовий Оскар» журнал відзначає ті компанії, що досягли вагомих успіхів в тих чи інших сегментах страхового ринку – автострахуванні, страхуванні життя, здоров’я тощо. На відміну від багатьох інших подібних премій, вибір лауреатів та переможців премії «Фінансовий Оскар» здійснюється на підставі не лише висновків експертів, а й з урахуванням думки найоб’єктивнішого журі – споживачів страхових послуг, які мали можливість віддати свій голос найгіднішій компанії шляхом участі в онлайн-голосуванні на сайті видання.

Та не лише компанії було номіновано на здобуття престижної премії. Так, в рамках номінації «Особистість страхового ринку» на здобуття високої нагороди було висунуто низку представників страхового бізнесу України, які користуються заслуженими авторитетом та повагою на ринку, досягли вагомих здобутків у вказаній сфері. Примітно, що в рамках голосування інтернет-користувачі мали можливість не лише віддати свій голос номінанту, але й запропонувати іншу кандидатуру на здобуття почесної нагороди та високого звання. Таким чином, за перемогу у вказаній номінації боролося багато представників страхового бізнесу України, що зробили вагомий внесок в його розвиток. Отже,найпочеснішу нагороду – «золото» в номінації «Особистість страхового ринку України – 2019» – здобув Голова правління Страхової групи «ТАС» Павло Царук. Саме він став володарем «Фінансового Оскару» і абсолютним переможцем у вказаній номінації.

Залишається додати, що аудиторія журналу «Бізнес» вже неодноразово відзначала як Павла Царука, так і СГ «ТАС» у рамках рейтингу «Фінансовий Оскар». Тож чергова перемога та визнання вкотре засвідчили правильність стратегії розвитку компанії та її позиції лідера на страховому ринку України.