Павла Царука визнано переможцем в номінації «Особистість страхового ринку України»

Павла Царука визнано переможцем в номінації «Особистість страхового ринку України»

8 травня ділове видання «Бізнес» в рамках свого традиційного проєкту «Фінансовий Оскар» оприлюднило підсумки роботи страхового ринку України за минулий рік. Нагадаємо, престижною нагородою «Фінансовий Оскар» журнал відзначає ті компанії, що досягли вагомих успіхів в тих чи інших сегментах страхового ринку – автострахуванні, страхуванні життя, здоров’я тощо. На відміну від багатьох інших подібних премій, вибір лауреатів та переможців премії «Фінансовий Оскар» здійснюється на підставі не лише висновків експертів, а й з урахуванням думки найоб’єктивнішого журі – споживачів страхових послуг, які мали можливість віддати свій голос найгіднішій компанії шляхом участі в онлайн-голосуванні на сайті видання.

Та не лише компанії було номіновано на здобуття престижної премії. Так, в рамках номінації «Особистість страхового ринку» на здобуття високої нагороди було висунуто низку представників страхового бізнесу України, які користуються заслуженими авторитетом та повагою на ринку, досягли вагомих здобутків у вказаній сфері. Примітно, що в рамках голосування інтернет-користувачі мали можливість не лише віддати свій голос номінанту, але й запропонувати іншу кандидатуру на здобуття почесної нагороди та високого звання. Таким чином, за перемогу у вказаній номінації боролося багато представників страхового бізнесу України, що зробили вагомий внесок в його розвиток. Отже,найпочеснішу нагороду – «золото» в номінації «Особистість страхового ринку України – 2019» – здобув Голова правління Страхової групи «ТАС» Павло Царук. Саме він став володарем «Фінансового Оскару» і абсолютним переможцем у вказаній номінації.

Залишається додати, що аудиторія журналу «Бізнес» вже неодноразово відзначала як Павла Царука, так і СГ «ТАС» у рамках рейтингу «Фінансовий Оскар». Тож чергова перемога та визнання вкотре засвідчили правильність стратегії розвитку компанії та її позиції лідера на страховому ринку України.