Рейтинги СГ «ТАС» підтверджені на рівні uaAins та uaA

Рейтинги СГ «ТАС» підтверджені на рівні uaAins та uaA

Агентство «Кредит-Рейтинг» своїм рішенням від 24 червня 2015 року підтвердило рейтинги Страхової групи  «ТАС» на попередньому рівні.  Так, згідно з рейтинговим звітом рейтинг надійності СГ «ТАС» підтверджений на рівні uaAins, довгостроковий кредитний рейтинг за Національною рейтинговою шкалою – на рівні uaA. Прогноз рейтингу – стабільний.

При оновленні рейтингів була використана повна фінансова звітність Страхової групи «ТАС»  за минулий рік та І квартал поточного року, а також внутрішня інформація, надана  компанією в ході рейтингового процесу.

За висновком експертів, СГ «ТАС» повністю відповідає факторам рейтингу, серед яких збереження відносної збалансованості портфелю залучених страхових премій, стабільний розвиток регіональної мережі, надання послуг за соціально орієнтованими видами страхування, низький рівень боргового навантаження,  інформаційна відкритість та  прозорість тощо.

Нагадаємо,  Страхова група «ТАС» посідає провідні позиції на вітчизняному страховому ринку як за фінансовими показниками, так і за рівнем довіри клієнтів. На сьогодні в продуктовій лінійці СГ «ТАС» налічується понад 40 страхових продуктів, розроблених з урахуванням реальних потреб страхувальників.

Надійність та стабільність компанії гарантовані не лише статутним капіталом, забезпеченим резервним фондом, але й ефективним механізмом перестрахування великих ризиків у всесвітньовідомих компаніях.

СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхових виплат. Входить до Федерації страхових посередників України, Європейської бізнес-асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу  промисловців та підприємців тощо.