Майже 244 тис. грн склала виплата СГ «ТАС» за пошкоджений Renault Logan

Майже 244 тис. грн склала виплата СГ «ТАС» за пошкоджений Renault Logan

Аварія, в якій зазнав пошкоджень застрахований СГ «ТАС» автомобіль Renault Logan, сталася на околиці Києва. Намагаючись звернути ліворуч, водій Logan не переконався в безпечності здійснення  маневру, не врахував дорожню обстановку  та в результаті допустив зіткнення із кросовером Toyota RAV4, що рухався в попутному напрямку.

Внаслідок удару пошкоджень зазнали обидві автівки: у Renault було пошкоджено передню частину кузову, у Toyota – правий бік.

Однак самостійно вирішувати проблеми із оплатою ремонту авто клієнтові СГ «ТАС» не довелося – завдяки укладеному договору страхування наземного транспорту «Правильне КАСКО».

Страховик, вивчивши обставини інциденту, визнав страховий випадок та врегулював його, виплативши належне за договором страхове відшкодування – в розмірі 243535 грн.

Нагадаємо, Страхова група «ТАС» вже впродовж багатьох років утримує провідні позиції на ринку автострахування України: компанія стабільно очолює рейтинг страховиків на ринку як обов’язкової, так і добровільної «автоцивілки», а також входить до числа найбільших страховиків в сегменті КАСКО. Лише за перші шість місяців поточного року компанією було виплачено в якості страхових відшкодувань майже 451 млн грн, з яких близько 370 млн грн – за договорами автострахування: КАСКО, полісами ОСЦПВ та «Зеленою карткою».