Кредитний рейтинг СГ «ТАС» підтверджено на рівні АА з прогнозом «стабільний»

Кредитний рейтинг СГ «ТАС» підтверджено на рівні АА з прогнозом «стабільний»

28 вересня рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг СГ «ТАС» за Національною рейтинговою шкалою на рівні uaAA. Прогноз рейтингу – «стабільний».

Нагадаємо, рейтинг uaAA присвоюється виключно компаніям з дуже високою порівняно з іншими установами кредитоспроможністю та свідчить про високу здатність страховика виконувати свої зобов’язання за укладеними договорами страхування, його значні конкуренті переваги та фінансові здобутки.

Варто зазначити, що в ході рейтингового процесу експертами агентства було вивчено та проаналізовано повну фінансову звітність СГ «ТАС» за І півріччя 2020 року.

Крім того, експертами «Кредит-Рейтинг» також було підтверджено рейтинг надійності (фінансової стійкості) страховика на рівні uaAins. Як вказують експерти, відповідний рейтинг свідчить про високу платоспроможність компанії, її репутацію надійного страховика та лояльність до клієнтів.

Залишається додати, що серед безперечних переваг СГ «ТАС», що обумовлюють її високий рейтинг, експерти відзначили провідні позиції страховика на ринку, розгалужену регіональну мережу, збереження збалансованості портфеля, диверсифікацію активів, якими представлені страхові резерви, інформаційну відкритість та прозорість.