Виплата СГ «ТАС» за пошкоджену вантажівку перевищила пів мільйона гривень

Виплата СГ «ТАС» за пошкоджену вантажівку перевищила пів мільйона гривень

Неуважність учасників дорожнього руху – одна з найбільш розповсюджених причин ДТП на наших дорогах. Принаймні, так стверджують представники поліції. І з ними складно не погодитись. Саме неуважність водія застрахованого в СГ «ТАС» вантажного автомобіля Scania R114 призвела до серйозного ДТП, в якому, на щастя, ніхто з людей не постраждав, але матеріальні збитки виявилися колосальними.

Аварія сталася на трасі в Полтавській області. Водій вантажівки не звернув увагу на те, що координацію руху на дорозі здійснює регулювальник, не зупинився за його сигналом, в результаті чого допустив зіткнення з автомобілем Peugeot. Внаслідок ДТП було пошкоджено передню частину Scania: бампер, праві крило та двері, диск колеса, шину, розбито фари.

За висновком експертів, загальний збиток власника машини в результаті її пошкодження склав 522126 грн. Саме цю суму в рамках своїх зобов’язань за укладеним договором «Правильне КАСКО» і виплатила Страхова група «ТАС» своєму клієнтові в якості страхового відшкодування.

Нагадаємо, за статистикою минулого року, щоденно СГ «ТАС» виплачує за укладеними договорами страхування в середньому 2,91 млн грн страхових відшкодувань, з яких 2,35 млн грн – за договорами автострахування.