СГ «ТАС» виплатила 2 млн грн за пошкоджену в аварії вантажівку

СГ «ТАС» виплатила 2 млн грн за пошкоджену в аварії вантажівку

Відомо, що багато хто з далекобійників намагаються планувати поїздки таким чином, аби найбільші відстані долати саме в нічний час – мовляв, тоді потік транспортних засобів на трасах значно менший, аніж вдень, і маневрувати доводиться рідше. Головне – добре відпочити напередодні та не відволікатися за кермом.

Втім, як свідчить практика, навіть ретельно спланована поїздка, величезний досвід водія, знайомий маршрут та майже порожня траса – не запорука безаварійної поїздки. І в цьому нещодавно мав прикру нагоду переконатися один зі страхувальників СГ «ТАС», власник вантажного автомобіля Scania R450.

Аварія з застрахованою вантажівкою сталася в Словенії. На погано освітленій ділянці траси водій ваговоза в нічній темряві вчасно не побачив, як з путівця навперейми йому на чималій швидкості виїхала інша автівка. На жаль, незважаючи на всі зусилля водія, уникнути зіткнення не вдалося. В результаті удару Scania було серйозно пошкоджено. Збиток власника вантажного автомобіля склав 2000026 грн.

Саме цю суму в рамках своїх зобов’язань за договором «Правильне КАСКО» і виплатила Страхова група «ТАС» своєму клієнтові в якості страхового відшкодування.

Нагадаємо, за статистикою за підсумками дев’яти місяців поточного року щодня СГ «ТАС» виплачує за укладеними договорами страхування в середньому 3,32 млн грн відшкодувань, з яких 2,77 млн грн припадає на договори автострахування: обов’язкову «автоцивілку», поліси «Зелена картка» та договори КАСКО.