СГ «ТАС» увійшла в ТОП-5 страховиків у 21 регіоні України

СГ «ТАС» увійшла в ТОП-5 страховиків у 21 регіоні України

Журнал Insurance TOP оприлюднив результати діяльності страхових компаній Україні в 2015 році в розрізі регіонів.

Згідно з опублікованими рейтингами Страхова група «ТАС» продовжує утримувати позиції лідера у переважній більшості областей України.

Так, компанія увійшла в п’ятірку найкращих страховиків у 21 регіоні України з 24!

Зокрема, СГ «ТАС» традиційно посіла перше місце серед страховиків, що працюють на Волині, Черкащині, Тернопільщині, Хмельниччині, Івано-Франківщині, Кіровоградщині, Житомирщині та Закарпатті.

В свою чергу, на Донеччині та Сумщині СГ «ТАС» посіла другі місця, а на Полтавщині, Херсонщині та Луганщині виборола почесну «бронзу».

Водночас регіональні підрозділи СГ «ТАС» в Чернівецькій, Чернігівській та Львівській областях, як і за підсумками перших трьох кварталів минулого року, посіли четверті місця в своїх регіонах. Крім того, за результатами 2015 року до них приєдналася Рівненська філія, завдяки зусиллям співробітників якої вдалося покращити показники компанії в регіоні та переміститися з п’ятої позиції в рейтингу на четверту.

П’яте місце на регіональному страховому ринку Страхова група «ТАС» посіла на Миколаївщині, Одещині, Вінниччині та Дніпропетровщині.

Загалом в порівнянні з підсумками дев’яти місяців 2015 року СГ «ТАС» покращила свої показники в двох регіонах (на Рівненщині та Київщині), ще у 18 областях позиції компанії залишились незмінними.