СГ "ТАС" виплатила понад 626 тис. грн за пошкоджений напівпричіп

СГ "ТАС" виплатила понад 626 тис. грн за пошкоджений напівпричіп

Не секрет, що більшість інцидентів, які згодом визнаються страховими випадками, з автомобілями трапляються безпосередньо під час руху - як правило, внаслідок аварій. Утім, трапляються й інші ситуації - коли транспортний засіб отримує пошкодження просто під час стоянки.

Саме такий випадок стався нещодавно з одним із клієнтів СГ "ТАС", власником напівпричепа-зерновоза TAD Agro, на Одещині.

Залишивши свій тягач, оснащений напівпричепом, припаркованим на узбіччі траси, водій аж ніяк не міг очікувати, що буквально за кілька хвилин виявить його вже пошкодженим: лівий борт напівпричепа був подряпаний. Найімовірніше, його "зачепив" під час руху інший автомобіль, власник якого, всупереч вимогам ПДР, залишив місце події.

Але, незважаючи на те, що винуватця ДТП так і не було встановлено, наодинці зі своїми несподіваними проблемами та чималими збитками власник TAD Agro не залишився. 

Страхова група "ТАС", де напівпричіп застраховано за договором "Правильне КАСКО", вивчивши обставини інциденту, прийняла рішення щодо визнання випадку страховим та доклала всіх зусиль для максимально швидкого його врегулювання. Страховиком було організовано огляд пошкодженого транспортного засобу експертом та проведення автотоварознавчого дослідження з метою визначення розміру заподіяного збитку - згідно з висновком експертизи, він склав 626500 грн.

Виконуючи свої зобов'язання перед клієнтом за укладеним договором страхування "Правильне КАСКО", Страхова група "ТАС" оперативно та в повному обсязі перерахувала цю суму власникові TAD Agro.

Нагадаємо, договір страхування наземного транспорту "Правильне КАСКО" входить до числа бестселерів в продуктовій лінійці СГ "ТАС". Серед його безумовних переваг варто відзначити покриття максимального переліку страхових ризиків - можливістю їхнього вільного комбінування залежно від потреб клієнта, компенсацію страховиком витрат на порятунок авто, евакуатор тощо, а також оптимальні строки виплати страхового відшкодування.