2 нових продукти зі страхування відповідальності

2 нових продукти зі страхування відповідальності

У січні 2012 року Страхова Група розширила продуктовий ряд з добровільного страхування відповідальності перед третіми особами, ввівши в дію дві оновлені програми, що користуються попитом на ринку: 

  • добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників/орендарів нежитлових приміщень;
  • добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників орендарів житлових приміщень.

Добровільне страхування загальної цивільної відповідальності власників нежитлових приміщень надає страховий захист клієнтам компанії, які володіють на правах власності або оренди нерухомим майном (нежитловий фонд), у тому числі здійснюють у межах цих приміщень підприємницьку діяльність. Добровільне страхування загальної цивільної відповідальності власників житлових приміщень призначене для клієнтів, які проживають на законних підставах у даному житловому приміщенні, або надають його для проживання іншим особам. 

В обох продуктах страхуються майнові інтереси страхувальника, пов'язані з відшкодуванням шкоди, заподіяної життю, здоров'ю або майну фізичної особи, а також майну юридичної особи.

Страхова сума встановлюється клієнтом з тим, щоб вона була достатньою для покриття можливого збитку третім особам, і може варіюватися в широких межах. За договором можуть бути встановлені субліміти страхової суми, в межах яких здійснюється виплата за окремим видом заподіяної шкоди (майну, життю та здоров'ю).  

Розмір франшизи встановлюється за бажанням клієнта, він може бути зазначений у гривнях або відсотках від страхової суми згідно з договором. Франшиза є безумовною, тобто віднімається при встановленні розміру страхового відшкодування за кожним і будь-яким випадком.

"Завдяки універсальності нових продуктів ними зможуть скористатися власники або орендарі дуже широкого діапазону приміщень: від квартири, дачі чи невеличкого власного гаража на території кооперативу до офісного приміщення або заводу площею в кілька гектарів, - каже Тетяна Новицька, заступник Голови Правління Страхової Групи "ТАС". - Страхова сума може визначатися вимогами контракту, орендодавця, контролюючого органу, тоді вона невелика - від 10 до 50 тис. грн. Якщо ж приміщення розташоване по сусідству з "дорогим" об'єктом (ювелірним магазином, автосалоном, приміщенням, де зроблено дорогий ремонт), то розмір страхової суми може сягати сотень тисяч гривень. Іноді страхування пов'язане з вимогою орендодавця або іноземних інвесторів, у такому разі страхова сума може бути значно вищою і встановлюється в гривневому еквіваленті від певної суми в євро або доларах США".