За дві пошкоджені в Києві автівки СГ «ТАС» виплатила понад 356 тис. грн

За дві пошкоджені в Києві автівки СГ «ТАС» виплатила понад 356 тис. грн

Два дуже схожих за своїми обставинами страхових випадки днями врегулювала Страхова група «ТАС».

Обидві автівки, застраховані за договорами КАСКО, потрапили в аварії в Києві.
Так, застрахований за програмою «3 зірки» договору «ЄвроКАСКО» автомобіль VW Golf було пошкоджено в результаті зіткнення з іншим авто, водій якого намагався об’їхати «тягнучку». Однак не врахував дорожню обстановку, не дотримався безпечної відстані до інших учасників руху та зачепив кілька авто, серед яких і Golf. Внаслідок пригоди було пошкоджено лівий бік кузову застрахованого VW – крило та двері.
Страхова група «ТАС», вивчивши обставини справи, визнала випадок страховим та виплатила клієнтові відшкодування в розмірі заподіяних йому збитків. Сума виплати склала 181410 грн.

За аналогічних обставин було пошкоджено і автомобіль Nissan Qashqai, застрахований СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО». Під час руху в кросовер в’їхало інше авто, водій якого при обгоні не дотримався безпечної дистанції та допустив зіткнення з Qashqai. В результаті аварії в кросовера було пошкоджено передню частину кузова. За висновком експертів, збитки власника машини склали 175173 грн. Саме цю суму і виплатила Страхова група «ТАС» своєму клієнтові в рамках своїх зобов’язань за укладеним договором страхування.
Нагадаємо, продуктова лінійка Страхової групи «ТАС» включає в себе великий перелік договорів автострахування, розрахованих на всі сегменти автовласників – з різними потребами в рівні страхового захисту, але водночас при незмінно високій його якості, та різними фінансовими можливостями.