Страхова Група "ТАС" у січні виплатила майже 9 млн грн

Страхова Група "ТАС" у січні виплатила майже 9 млн грн

Страхові платежі Приватного акціонерного товариства "Страхова Група "ТАС" (далі за текстом - СГ "ТАС") у січні 2010 року склали 21 млн. грн., що на 4% більше, ніж за аналогічний період 2009 року. Страхові виплати склали близько 9 млн. грн.

Найбільші виплати в січні 2010 року СГ "ТАС" зробила за договорами автострахування КАСКО та страхування майна. Зокрема, Компанія виплатила 58 тис. грн., 80 тис. грн. і 148 тис. грн. трьом власникам автомобілів, що були викрадені, і від 59 тис. грн. до 170 тис. грн. за автомобілі, що постраждали в ДТП.

Так, СГ "ТАС" виплатила близько 172 тис. грн. власнику автомобіля Volkswagen Touareg, пошкодженого в результаті ДТП.

Крім цього 6 великих виплат січня було зроблено за договорами страхування нерухомого майна. Усі випадки були пов'язані з пошкодженням майна через пожежу.

"Січень 2010 року був більш вдалим для нашої Компанії, ніж січень 2009-го, - сказав Голова Правління СГ "ТАС" Дмитро Грицута. - Ми доклали чимало зусиль для того, щоб зробити бізнес більш ефективним. Наші клієнти можуть бути впевненими в тому, що їхній страховик стабільно виконуватиме свої зобов'язання й надалі".