За договором страхування майна СГ «ТАС» виплатила понад 107 тис. грн

За договором страхування майна СГ «ТАС» виплатила понад 107 тис. грн

Страхове відшкодування в розмірі 107 201 грн виплатила Страхова група «ТАС» в рамках своїх зобов‘язань за договором страхування майна, укладеним з одним з великих підприємств Західної України.

Рано-вранці в адміністративній будівлі підприємства в Хмельницькій області сталася пожежа. Та, попри те, що її досить швидко пожежним вдалося локалізувати та загасити, сума завданих вогнем збитків, за оцінкою експертів, перевищила 100 тис. грн.

Страхова група «ТАС», визнавши подію страховою, прийняла рішення про виплату страхового відшкодування в розмірі завданих збитків.
Нагадаємо, за даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, за десять місяців поточного року в Україні було зафіксовано 75 500 пожеж, з яких 25 578 – в житловому секторі, 3 237 – на транспорті, 1 724 – у виробничій сфері. Внаслідок пожеж 1251 особа загинула, ще 1205 осіб були травмовані.

За даними ДСНС, наразі в Україні спостерігається стала тенденція до збільшення основних показників статистики пожеж порівняно з минулорічними цифрами. Зокрема, йдеться як про збільшення самої кількості пожеж, так і про зростання розміру матеріальних збитків, спричинених ними.