TAS-Direct підкорює Інтернет простір

TAS-Direct підкорює Інтернет простір

З лютого 2015 року Страхова група «ТАС» відкриває новий напрямок роботи з клієнтами – Інтернет магазин TAS Direct.

«Останні десятиліття увесь світ переживає епоху змін у відносинах між постачальником товарів чи послуг та споживачем. Інтернет займає все більш значиме місце у повсякденному житті сучасної людини, відбувається зміна ставлення до Інтернет простору - від чисто джерела інформації до способу задоволення усіх життевих, бізнесових та комунікаційних (соціальних) потреб» - коментує Павло Царук, Голова Правління СГ «ТАС».

У розвинутих країнах світу частка роздрібних продажів через Інтернет канал в загальному об’ємі роздрібних продажів є суттєвою і невпинно зростає, наприклад у Великобританії 70% страхових полісів замовляється через Інтернет. Україна в цьому плані також переживає позитивні зміни. Доля онлайн комерції в деяких галузях, таких як електроніка та одяг, вже досягає 50%.

«Українська Інтернет аудиторія щороку зростає, формується новий ринок споживання, тому ми, як прогресивна та сучасна компанія, що змінюється разом зі змінами ринку, не можемо залишити цей новий ринок без належної уваги. – коментує Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук, - Задача «бути онлайн» - це не забаганка, а необхідність виживання та успішної діяльності. В будь-якому разі вже існує поле клієнтів, які раз обравши онлайн, як правило, залишаються в цьому каналі.»

СГ «ТАС» - одна з найбільших та найрозгалудженіших компаній України з довгою та успішною історією - утримує лідерські позиції на ринку протягом останніх 5 років завдяки тому, що завжди виходила з потреб своїх клієнтів, існуючих або нових, не залишалася осторонь ринкових процесів.

Основний сайт СГ «ТАС» (tas-insurance.com.ua) – залишається інформаційним корпоративним порталом компанії, що має підтримувати клієнтів регіональної мережі та бути основним в отриманні максимальної та достовірної інформацію про СГ «ТАС», між тим, як новий Інтернет магазин – це нова можливість замовити та оплатити обраний договір страхування, не виходячи з дому/офісу по телефону. З цією метою СГ «ТАС» Інтернет магазин буде розміщено за окремою адресою tas-direct.com.ua під брендом ТАС Дірект.

«Варто зазначити, що СГ «ТАС» майже рік готувався до запуску проекту, був створений спеціальний департамент в компанії, що займається прямими продажами, розвернута інформаційна система по комунікації з клієнтами. Тепер замовлення найпопулярніших договорів страхування, таких як КАСКО, ОСЦПВ, Зелена Картка та майно, стало швидким та легким. Лише декілька кліків і поліс від надійної страхової компанії, одного з лідерів ринку доставлять Вам у зручне місце у зручний час.

Також в наших планах розпочати розвиток та просування нашого нового Інтернет магазину з тим, щоб цим зручним інструментом змогли користуватися клієнти СГ «ТАС» по всій території України в тому числі за допомогою нашої великої роздрібної мережі», - додав Павло Царук.