093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

СГ «ТАС» увійшла до складу НАСУ

16 грудня 2020 року на вітчизняному страховому ринку сталася знакова подія – відбулися установчі збори оновленої Національної асоціації страховиків України, створеної шляхом злиття Асоціації «Українська федерація убезпечення» з Національною асоціацією страховиків України, вступу окремих учасників Ліги страхових організацій України, а також низки страховиків, які не брали участь в різних галузевих об’єднаннях. Отже, 21 страхова компанія з числа ризикових страховиків та 10 компаній, що спеціалізуються на страхуванні життя, 16.12.20 розпочали юридичну процедуру об’єднання в НАСУ. Варто зазначити, що до складу НАСУ увійшли найбільші представники вітчизняного страхового ринку: так, на ризикові компанії, які увійшли до об’єднання, припадає 55% всіх страхових платежів, залучених в цілому по ринку, та 65% всіх виплат. В свою чергу, на членів об’єднання, які працюють в сегменті страхування життя, припадає 93% від загального обсягу зібраних премій та 98% сукупної суми виплат.

Так, до складу об’єднання увійшли: ризикові страхові компанії – Страхова група «ТАС», СК «УСГ», СК «Уніка», СК «Країна», СК «Альфа Страхування», СК «Арсенал Страхування»,  СК «Універсальна», СК «Євроінс Україна», УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», СК «ПЗУ Україна», СК «Колоннейд Україна», СК «ПРОВІДНА», СК «ВУСО», СК «Альянс Україна», СК «ГРАВЕ Україна», СК «ПРОСТО-страхування», СК «Кардіф»,  СК «Європейське туристичне страхування»,  СК «АРКС», СК «ІНГО», НАСК «ОРАНТА», а також «лайфові» страховики – СК «ТАС», СК «Граве Україна Страхування життя», СК «Княжа лайф Вієнна Іншуранс», СК «АРКС ЛАЙФ», СК «ІНГО ЖИТТЯ», «МетЛайф», СК «ПЗУ Україна страхування життя», СК «Уніка життя», СК «АСКА ЖИТТЯ» та СК «КД Життя».

Як зазначають самі учасники НАСУ, всіх їх об’єднує спільне бачення майбутнього страхового ринку як платоспроможного, конкурентного, динамічного та інноваційного, де клієнт отримує насправді якісні страхові послуги та почувається дійсно захищеним. 

НАСУ стане базою для формалізації позицій учасників страхового ринку та запровадження високих стандартів діяльності на ринку. Серед своїх головних завдань НАСУ бачить участь в розробці та вдосконаленні законодавства у сфері фінансових послуг, організації та проведенні незалежної експертизи законодавчих та нормативно-правових актів, що сприяють розвитку та функціонуванню ринку фінансових послуг, внесенні відповідних пропозицій до державних органів з питань діяльності ринку фінансових послуг, захисті і представництві спільних законних інтересів учасників об’єднання, організації наукових досліджень з економічних, правових, технологічних та інших проблем розвитку ринку страхових послуг, узагальненні та поширенні передового міжнародного досвіду у сфері страхової діяльності тощо.