СГ "ТАС" виграла тендер "Укргазвидобування" з ОСЦПВ

СГ "ТАС" виграла тендер "Укргазвидобування" з ОСЦПВ

Страхова Група "ТАС" стала одним із переможців тендера на закупівлю послуг з ризикового страхування, що проводився "Укргазвидобуванням" - дочірньою компанією НАК "Нафтогаз України".

Договір про закупівлю послуг з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) між найбільшою газовидобувною компанією України "Укргазвидобування" та одним із лідерів страхового ринку СГ "ТАС" підписано 26 серпня поточного року. Платіж за договором становив 1,327 млн грн, термін дії - один рік.

"Виграти такий тендер для нас престижно, - прокоментувала підсумки тендера заступник Голови Правління Страхової Групи "ТАС" Світлана Красовська. - Страхова Група "ТАС" входить до трійки лідерів ринку в сегменті ОСЦПВ і надає послуги з корпоративного автострахування багатьом найбільшим компаніям України. З компанією "Укргазвидобування" ми працюємо не вперше, тому впевнена, що наші партнери змогли переконатися в якості послуг, що надаються, а також у надійності та порядності нашої компанії".