СГ «ТАС» виплатила понад 950 тис. грн за викрадене авто

СГ «ТАС» виплатила понад 950 тис. грн за викрадене авто

Найсучасніша сигналізація, різноманітні блокувальні системи  – на жаль, навіть найпотужнішій «арсенал» засобів захисту авто, який використовують автовласники, намагаючись захистити свій транспортний засіб від викрадення, подеколи не здатний зупинити наполегливих злодіїв. Тож в Україні статистика угонів автомобілів, незважаючи на всі зусилля правоохоронців, спрямовані як на запобігання подібним злочинам, так і на їх ефективне розкриття, залишається досить сумною: авто викрадають щодня, і далеко не завжди поліції вдається повернути залізних коней їх законним власникам. Чи можна якимось чином убезпечити себе на випадок подібних ситуацій?

На жаль, наразі виробники систем безпеки та засобів захисту авто від викрадення не можуть похизуватися розробками, які б були «не по зубах» досвідченим злочинцям: ті зазвичай відстежують появу новинок на ринку та дуже ретельно вивчають принцип їх дії та можливості деактивації. Експерти лише розводять руками:  якщо зловмисники вже поставили собі за мету «привласнити» авто, що викликало їх інтерес або на яке отримали «замовлення», найймовірніше, вони втілять задумане в життя – і їм не завадять жодні системи безпеки.

Сьогодні експерти збігаються на думці, що єдиним дієвим засобом захисту автовласників та їх фінансових інтересів у випадку викрадення авто є страхування. Звісно, договір страхування КАСКО не може стати перепоною для злочинців у здійсненні задуманого ними, але точно стане запорукою того, що в разі негараздів автовласник не залишиться наодинці зі своїми проблемами та, принаймні, зможе отримати гідне відшкодування за втраченого залізного коня.

В цьому нещодавно мав прикру нагоду переконатися один зі страхувальників СГ «ТАС», власник автомобіля Toyota Highlander. Інцидент стався у Львові.  Зникнення позашляховика з місця парковки було виявлено його власником вранці, коли він збирався їхати у справах. Викликані на місце події правоохоронці вжили всіх заходів для пошуку автомобіля і зловмисників, які його викрили, але вони виявилися безрезультатними. Наразі  пошукові дії та слідство за фактом викрадення автомобіля тривають.

Водночас Страхова група «ТАС», де авто було застраховано за договором «Правильне КАСКО», вивчивши обставини справи, визнала випадок страховим та виплатила автовласникові належне за договором страхове відшкодування в розмірі заподіяних йому збитків. Сума виплаченого відшкодування склала 952601 грн.