В СГ «ТАС» стартує унікальний проект «Мільярд кроків до мети»

В СГ «ТАС» стартує унікальний проект «Мільярд кроків до мети»

 

Здоров’я – найголовніша цінність в житті людини. Ми всі мріємо, аби наші рідні та близькі якнайдовше не хворіли, не потерпали від недуг та залишалися здоровими. А що ми робимо задля того, аби залишатися якомога довше в тонусі, як дбаємо про себе? Адже не секрет, що стреси, погана екологія та пагубні звички аж зовсім не сприяють гарному самопочуттю, тож маємо подбати про себе!

Напередодні свого 18-річчя власний внесок у популяризацію здорового способу життя вирішила зробити і Страхова група «ТАС», яка оголосила про початок безпрецедентного всеукраїнського марафону «Мільярд кроків до мети»!

…Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, скільки кроків робите щодня? Як свідчать науковці, в середньому людина кожного дня долає відстань близько 1-2 кілометрів, що дорівнює 3 000 – 5 000 крокам (при середньостатистичному кроці близько 35 см).

А уявіть, скільки кроків щодня ми робимо всі разом – всією командою СГ «ТАС», спільно з друзями, рідними, партнерами та клієнтами? 10, 20, 30 мільйонів? А чи реально пройти 1 мільярд кроків?

Адже ми усі ходимо щодня! Тож кожен може залучитися до спільної великої акції та зробити вагомий внесок у своє здоров’я, у своє життя та врешті - у нашу історію.

Отже, запрошуємо всіх долучитися до першого всеукраїнського марафону «ТАС» «МІЛЬЯРД КРОКІВ ДО МЕТИ»!

Для участі в марафоні потрібно лише щодня фіксувати кількість пройдених вами кроків на сторінці проекту на сайті СГ «ТАС» за посиланням http://www.tas-insurance.com.ua/uk/milyard/.

Запрошуємо всіх долучитися до нашого проекту, а також запросити до участі в ньому своїх рідних, близьких та друзів. Бажано фотографувати цікаві та визначні місця вашого міста, селища, регіону, які ви проходите, та ділитися своїми світлинами на нашій сторінці в Facebook або надсилати на пошту story@tas-insurance.com.ua для подальшого розміщення.

Пам’ятайте, кожен наш крок наближує нас до нашої мети. Тож, крокуємо разом!