Важлива інформація для клієнтів!

Важлива інформація для клієнтів!

Дорогі клієнти!

Ми, Страхова група «ТАС», продовжуємо працювати, наскільки це зараз можливо, в штатному режимі і робимо все для того, щоб ви мали змогу оперативно та якісно отримати нашу допомогу як на території України, так і за її межами.

Наш контакт-центр, як і раніше, 24 години на добу на зв'язку. Ми завжди вчасно та якісно платили й зараз продовжуємо здійснювати страхові виплати. В пріоритеті – найшвидше врегулювання та виплати з особистих видів страхування, коли йдеться про життя та здоров’я людей, та виплати з автострахування.

Так, за дні війни СГ «ТАС» щодня платить за укладеними договорами страхування 3-4 млн грн. Загалом в портфелі виплати розділилися так:

- 11,25 млн грн за договорами страхування «автоцивілки»;

- 10,1 млн грн за договорами страхування КАСКО;

- 9,3 млн грн за договорами медичного страхування та з інших особистих видів страхування.

Для наших громадян, які виїжджають з України, наголошуємо: не нехтуйте страховим захистом, адже поліс страхування – це не просто папірець, а серйозна фінансова та професійна організаційна підтримка закордоном. Так, багато європейських країн надають нашим громадянам  різноманітні пільги та допомогу, але їх може бути недостатньо, тому, якщо ви виїхали на своєму авто, – подбайте про «Зелену картку». До того ж, рішенням МТСБУ ціна на короткострокову «Зелену картку» (15 та 30 днів) для легкових автомобілів була знижена вдвічі.

Не забувайте й про себе: невідкладну медичну допомогу, особливо в прикордонній зоні, вам, скоріше за все, нададуть, але більш-менш серйозне лікування та будь-яка не невідкладна допомога подалі від українського кордону можуть обійтися дуже дорого, і ваш захист буде залежати тільки від вас, тож поліс медичного страхування подорожуючих («Тревел») стане у нагоді.

Для зручності клієнтів ми скасували правило, згідно з яким договори за вказаними видами страхування – «Зеленою карткою» та «Тревел», можна оформлювати тільки знаходячись в Україні. Зараз, навіть якщо ви вже виїхали, ці поліси ви можете оформити онлайн – звертайтеся до своїх продавців або на гарячу лінію компанії за номерами: 093 654-7777, 095 654-7777, 097 654-7777, на е-мейл контакт-центру: kc@sgtas.ua або на сторінку компанії в ФБ.

І ще раз стосовно виплат: всі випадки ДТП, захворювань, нещасні випадки, інші страхові події, які напряму не пов'язані з військовими діями та їх наслідками, – СГ "ТАС" відшкодовує в звичайному режимі!

За цей період нами було зафіксовано 568 нових звернень від наших клієнтів та постраждалих в ДТП. Насправді саме зараз люди найбільше потребують допомоги. Адже для багатьох страхова виплата – це єдиний спосіб вирішити проблему.

Більшість наших співробітників на зв'язку, майже всі офіси на підконтрольній території працюють і раді будуть допомогти вам укласти чи пролонгувати ваші договори «автоцивілки», КАСКО та будь-які інші, так само як і допомогти оформити страхові виплати. Ми намагаємося максимально спрощувати всі процеси – особливо щодо отримання виплат, розуміючи сьогоднішні реалії, і максимально підтримувати наших клієнтів.

Наша компанія продовжує працювати для ВАС і для Перемоги!!!

Тримаймося! Все буде Україна!!!

Ми вистоїмо і переможемо!!!

Слава Україні!!!