За пошкоджений у ДТП Audi СГ "ТАС" виплатила понад 720 тис. грн

За пошкоджений у ДТП Audi СГ "ТАС" виплатила понад 720 тис. грн

Аварія із застрахованим СГ "ТАС" автомобілем Audi А8 сталася на Вінниччині.

На повороті траси, слизької після дощу з мокрим снігом, автівку клієнта компанії занесло, він не зміг впоратися з керуванням та допустив з'їзд з дороги, де авто врізалося в дерево. В результаті пригоди було серйозно пошкоджено передню частину дорогого автомобіля, зокрема, розбито бампер, решітку радіатора тощо.
Страхова група "ТАС", отримавши повідомлення про випадок, згодом визнаний страховим, вжила всіх заходів для його оперативного врегулювання. Як засвідчила проведена експертиза, збитки страхувальника внаслідок аварії та пошкодження авто склали 720197 грн. Саме цю суму страховик і перерахував своєму клієнту як страхове відшкодування. Залишається додати, що Audi А8 було застраховано за програмою "5 зірок" договору "ЄвроКАСКО".

Нагадаємо, зазначений договір включає в себе п'ять програм страхування транспортних засобів, що відрізняються наповненням і, відповідно, ціною. Зокрема, за програмою "1 зірка" автовласник має можливість застрахувати свій транспортний засіб на випадок знищення або викрадення. В рамках своїх зобов'язань за програмою "2 зірки" Страхова група "ТАС" відшкодує також збитки в результаті ДТП, протиправних дій третіх осіб, пожежі, стихійного лиха тощо. За програмою "3 зірки" страхувальники також можуть розраховувати на отримання виплати без надання довідки поліції. Своєю чергою, програма "4 зірки" передбачає відшкодування страховиком збитків унаслідок будь-яких пошкоджень авто. Водночас за програмою "5 зірок" СГ "ТАС" забезпечує розширене покриття та максимальний захист фінансових інтересів клієнтів на випадок будь-яких негараздів, що можуть трапитися з авто. Ще однією безперечною перевагою зазначеної програми є прискорена виплата страхового відшкодування. Таким чином, у рамках договору "ЄвроКАСКО" кожен автовласник, залежно від власних потреб, своїх фінансових можливостей, водійського досвіду тощо, може обрати оптимальний для себе варіант страхового захисту - і це за незмінно високої якості сервісу, що відповідає європейським стандартам, та за прийнятною ціною.