За пошкоджений в аварії BMW СГ «ТАС» виплатила 523 тис. грн

За пошкоджений в аварії BMW СГ «ТАС» виплатила 523 тис. грн

Попри військовий стан Страхова група «ТАС» продовжує працювати та забезпечувати гідний страховий захист для понад мільйона своїх клієнтів. Так, за статистикою, щодня компанія виплачує за укладеними договорами страхування в середньому до 4 млн грн відшкодувань.

Дорожньо-транспортна пригода, в якій було пошкоджено застрахований СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО» автомобіль BMW 520, сталася в Одесі. Рухаючись в транспортному потоці, водій BMW не врахував дорожню обстановку, внаслідок чого допустив зіткнення з авто, що їхало попереду. В результаті аварії було пошкоджено передню частину кузову застрахованого автомобіля: крило та бампер, розбито протитуманну фару. Втім, самостійно оплачувати ремонт автомобіля його власникові не довелося – завдяки наявності договору страхування від СГ «ТАС».

Випадок було визнано страховим та врегульовано шляхом виплати клієнтові належного страхового відшкодування. Сума виплати  склала 523098 грн.

Нагадаємо, навіть в умовах воєнного стану Страхова група «ТАС» завжди залишається на зв’язку: контакт-центр компанії в режимі 24/7 приймає й опрацьовує всі звернення клієнтів, фіксує страхові випадки та надає консультаційну допомогу.