093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

СГ «ТАС» виплатила 720 тис. грн за договором «Повний бізнес-захист»

Питання захисту свого бізнесу завжди хвилювали підприємців. Як захистити те, в становлення та розвиток чого вклав чимало сил та величезну частину своїх заощаджень? Адже непередбачувані негаразди, наприклад, пожежа чи аварія з водопроводом у власному магазині, перукарні чи кав’ярні, не кажучи вже про крадіжку майна, можуть призвести до колосальних збитків, зупинки роботи та навіть банкрутства?

Саме для власників малого та середнього бізнесу Страхова група «ТАС» декілька років тому розробила унікальний страховий продукт, що отримав назву «Повний бізнес-захист» та став справжнім рятівним колом для підприємців, оскільки захищає на випадок цілої низки негараздів, що можуть статися із їх бізнесом. Власне,  «Повний бізнес-захист» – це програма комплексного страхування майна та відповідальності підприємців – власників магазинів, приватних клінік, кафе, ресторанів , готелів, салонів краси, хімчисток тощо.

В рамках договору СГ «ТАС» пропонує власникам бізнесу застрахувати на випадок пошкодження або знищення широкий перелік об’єктів, зокрема приміщення з інженерними мережами, різне обладнання, в тому числі торгове, офісне та рекламне, предмети інтер’єру, товарні запаси в магазині, готівку в касі, скляні вітрини та вікна тощо. Крім того, в рамках договору «Повний бізнес-захист» підприємці можуть застрахувати свою відповідальність за шкоду, заподіяну внаслідок їх професійної діяльності третім особам. Окремо слід зазначити, що до всього переліченого підприємці також мають можливість убезпечити себе на випадок перерви у бізнесі, спричиненої пошкодженням або знищенням застрахованого майна. Додамо, що договір додатково включає в себе низку корисних опцій, зокрема відшкодування витрат підприємця на прибирання уламків та гасіння пожежі тощо.

Про те, наскільки важливо для представників малого та середнього бізнесу мати саме таких страховий захист на випадок різних негараздів, годі й казати. Тим більше що процедура укладення договору «Повний бізнес-захист» максимально спрощена, страховий платіж цілком доступний, а ось виплати – чималі.

Так, днями Страхова група «ТАС» виплатила за договором «Повний бізнес-захист» відшкодування в розмірі понад 700 тис. грн.

Інцидент, згодом визнаний страховим випадком, стався на Житомирщині: з невідомих причин раптом спалахнув вогонь на даху застрахованої СГ «ТАС» двоповерхової офісно-складської будівлі. А вже за лічені хвилини полум’я охопило й самі приміщення.

Попри те, що рятувальні служби дуже швидко прибули на місце пригоди та загасили пожежу, вогонь встиг накоїти біди: згідно з висновком експертизи, власникові будівлі було завдано шкоди на суму 720000 грн.

Втім, сам на сам зі своїми фінансовими проблемами клієнт СГ «ТАС» не залишився – саме завдяки наявності договору «Повний бізнес-захист». Страхова група «ТАС» в рамках своїх зобов’язань оперативно і в повному обсязі виплатила відповідне страхове відшкодування в розмірі завданих пожежею збитків, забезпечивши таким чином швидке відновлення бізнесу.