Власникам двох авто, пошкоджених в одній аварії, СГ «ТАС» виплатила майже 1,44 млн грн

Власникам двох авто, пошкоджених в одній аварії, СГ «ТАС» виплатила майже 1,44 млн грн

Аварія, в якій було пошкоджено одразу два автомобілі, застраховані СГ «ТАС», сталася на Тернопільщині. 

Один із клієнтів компанії, власник автомобіля Mercedes-Benz GLS350, застрахованого за договором «ЄвроКАСКО 5 зірок», на трасі не встиг вчасно загальмувати, внаслідок чого допустив зіткнення з іншим транспортним засобом – VW Multivan. В результаті удару пошкоджень зазнали обидва автомобілі (ми писали про цей випадок кілька днів тому).  

Так, у Mercedes було пошкоджено передню частину кузова: капот, бампер, решітку радіатора та обидві блок-фари. Водночас у VW внаслідок зіткнення було пошкоджено кришку багажного відсіку, задній бампер, заднє ліве крило, а також розбито обидва ліхтаря.

Страхова група «ТАС» визнала випадок страховим та в рамках своїх зобов’язань врегулювала його, виплативши власникові Mercedes належне страхове відшкодування – в розмірі 833000 грн.

І це ще не все, адже, як з’ясувалося, саме від Страхової групи «ТАС» має договір страхування наземного транспорту і власник VW Multivan. Щоправда, інший: якщо у власника позашляховика це «ЄвроКАСКО 5 зірок», то у випадку з VW йдеться про «Правильне КАСКО».

Оцінивши належним чином розмір збитків, заподіяних власникові Multivan внаслідок аварії, Страхова група «ТАС» здійснила відповідну виплату – в розмірі 603800 грн.

Таким чином, сумарно за однією ДТП компанія виплатила 1436800 грн.

Нагадаємо, Страхова група «ТАС» вже давно посідає одне з лідируючих місць на страховому ринку України, зокрема в сегменті автострахування, як за кількістю укладених договорів и обсягу залучених за ними премій, так і за сумою виплачених відшкодувань. Так, лише за полісами обов’язкової «автоцивілки» саме СГ «ТАС» довірили свій страховий захист понад 1 млн клієнтів.

І компанія цілком виправдовує їх довіру.

Так, за вісім місяців поточного року СГ «ТАС» виплатила за укладеними договорами страхування майже 590 млн грн, з яких майже 484,7 млн грн – за договорами КАСКО, полісами обов’язкової «автоцивілки» та «Зеленою карткою».