Понад 316 тис. грн виплатила СГ "ТАС" за договором страхування майна

Понад 316 тис. грн виплатила СГ "ТАС" за договором страхування майна

Інцидент, згодом визнаний страховим випадком, стався в Київській області. Внаслідок зіткнення двох авто біля автозаправної станції одна з машин влетіла в газовий модуль на АЗС, що спричинило його вибух. Крім того, вогнем було пошкоджено й автомобіль другого учасника дорожньо-транспортної пригоди. Згідно з висновками експертів, розмір завданих власнику автозаправної станції збитків склав 316 683 грн.
Страхова група "ТАС", виконуючи свої зобов'язання перед страхувальником, оперативно здійснила виплату належного страхового відшкодування, чим забезпечила швидкий ремонт пошкодженого обладнання автозаправного комплексу, застрахованого за договором страхування майна.

Нагадаємо, продуктова лінійка СГ "ТАС" включає в себе цілу низку договорів страхування майна, розроблених відповідно до реальних потреб власників майна. Йдеться як про класичні договори, так і про пакетні продукти, що забезпечують всебічний страховий захист майна юридичних та фізичних осіб. На страхування приймаються об'єкти житлового, а також комерційного, промислового та сільськогосподарського призначення. Договір страхування укладається на строк від двох тижнів до одного року.