СГ «ТАС» виплатила понад 375 тис. грн за договором страхування майна

СГ «ТАС» виплатила понад 375 тис. грн за договором страхування майна

Чергову велику виплату днями здійснила Страхова група «ТАС» за договором страхування майна – страхове відшкодування було перераховане власникові магазину непродовольчих товарів в Полтаві.

Приміщення магазину, товар в ньому та торговельне обладнання було пошкоджено в результаті пожежі та в процесі її подальшого гасіння – через витікання води з протипожежних систем.

Вогонь на даху будівлі, де розміщувався магазин, спалахнув о шостій годині вечора. На ліквідацію пожежі одразу було спрямовано кілька пожежних розрахунків, однак загасити полум’я, що дуже швидко розповсюджувалося, охоплюючи великі площі, вдалося не одразу. Загалом в ліквідації пожежі було задіяно близько сорока пожежних, 11 одиниць техніки, вісім автоцистерн та дві пожежні драбини.

Загасити полум’я вдалося лише о 21-й годині. На щастя, постраждалих внаслідок надзвичайної події не було, однак матеріальна шкода, заподіяна власникам майна, пошкодженого внаслідок пожежі, виявилася чималою. Так, за оцінкою експертів, власникові магазину, застрахованого СГ «ТАС» за договором страхування майна, в результаті пожежі було заподіяно збитків на загальну суму 375747 грн. Страхова група «ТАС», вивчивши обставини справи, визнала подію страховою та в повному обсязі виплатила клієнтові належне страхове відшкодування.
Нагадаємо, за статистикою компанії, СГ «ТАС» щоденно виплачує за укладеними договорами страхування в середньому 2,81 млн грн, що є одним з найвищих показників в цілому по ринку.