093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Майже 245 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором «Повний бізнес-захист»

Чергову велику виплату днями здійснила Страхова група «ТАС» – цього разу за договором «Повний бізнес-захист».

Надзвичайна ситуація, в результаті якої було пошкоджено застраховане компанією майно, сталася у Дніпрі. Посеред білого дня виникло займання в одному з торговельних павільйонів міста. Працівники одразу викликали пожежних, однак  вогонь розповсюджувався настільки швидко, що ще до приїзду рятувальників полум’я встигло охопити кілька магазинів, розташованих під одним дахом із приміщенням, де виникла пожежа. Загальна площа пожежі склала 450 кв. м.  

Зусиллями пожежно-рятувальної служби за годину від виникнення пожежу було локалізовано, а ще за 20 хвилин – ліквідовано. Втім, попри оперативність вжитих заходів, вогонь все ж таки встиг накоїти лиха: в результаті пожежі було пошкоджено обладнання, товар та безпосередньо приміщення кількох торговельних закладів.

Однак самостійно вирішувати фінансові проблеми, спричинені пожежею, довелося не всім їх власникам. Так, Страхова група «ТАС», де за договором «Правильний бізнес-захист» було застраховано магазин техніки, розташований в цьому ж торговельному павільйоні, отримавши повідомлення про випадок, згодом визнаний страховим, оперативно взялася до його врегулювання. Як з’ясувалося в ході вивчення обставин справи, в результаті пожежі було пошкоджено як приміщення магазину, так і обладнання й товар, що знаходились в ньому. При цьому загальний збиток власника вказаного бізнесу склав 244902 грн.

Саме цю суму в рамках своїх  зобов’язань за укладеним договором страхування швидко і в повному обсязі і виплатила Страхова група «ТАС» в якості страхового відшкодування.

Нагадаємо, комплексний договір «Правильний бізнес-захист» передбачає страхування майна та відповідальності підприємців – власників малого та середнього бізнесу: магазинів, торгових мереж, приватних клінік, кав’ярень, ресторанів, готелів, салонів краси, перукарень, хімчисток тощо.

В рамках договору СГ «ТАС» страхує майно страхувальника на випадок пошкодження або знищення внаслідок пожежі, удару блискавки, вибуху, падіння пілотованих літаючих апаратів, атмосферних стихійних явищ, паводку, землетрусу, протиправних дій третіх осіб, наїзду транспортних засобів тощо.

Крім того, за договором «Правильний бізнес-захист» страхується відповідальність страхувальника перед  третіми особами, а також його фінансові збитки внаслідок перерви у бізнесі через пожежу або атмосферні стихійні явища. 

Наостанок варто зазначити, що договір «Повний бізнес-захист» може бути укладений як власником, так і орендарем застрахованого майна.