093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

За розбиту Toyota СГ «ТАС» виплатила понад 520 тис. грн

Багато хто з автомобілістів дотримується думки, що водійська майстерність та суворе дотримання правил дорожнього руху є запорукою уникнення ДТП. Однак, як це не прикро визнавати, щоденна статистика дорожніх пригод свідчить про інше. Учасниками аварій часто-густо стають навіть ті водії, хто завжди уважний за кермом та не порушає загальноприйнятих правил. Адже, на жаль, навіть найдосвідченіший автомобіліст не завжди може уникнути аварії, спричиненої іншим учасником дорожнього руху. Саме така ситуація нещодавно сталася з одним з клієнтів Страхової групи «ТАС», власником автомобіля Toyota Camry.

Пригода, в якій було пошкоджено застрахований транспортний засіб, сталася в Києві. Рухаючись на зелений сигнал світлофору, водій Toyota, звісно, аж ніяк не міг передбачити, що збоку на нього несподівано вилетить інший автомобіль. На жаль, екстрене гальмування не допомогло уникнути зіткнення. В результаті аварії було серйозно пошкоджено передню частину застрахованого автомобіля: обидва крила, капот, бампер, решітку радіатора.

Страхова група «ТАС», де Camry було застраховано за договором «Правильне КАСКО», отримавши повідомлення про інцидент та вивчивши обставини справи, визнала випадок страховим та виплатила страхувальникові належне страхове відшкодування в розмірі понесених ним збитків, що склали 523131 грн.

Нагадаємо, Страхова група «ТАС» наразі є беззаперечним лідером ринку автострахування України, що пропонує автомобілістам широкий спектр цікавих та корисних страхових продуктів – з різним наповненням та різної вартості.  За даними впливового видання Insurance TOP, за підсумками дев’яти місяців поточного року СГ «ТАС» посідає перше місце на ринку обов’язкової, а також добровільної «автоцивілки», а також входить в ТОП-6 страховиків на ринку КАСКО.