Понад 100 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором страхування майна

Понад 100 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором страхування майна

Страхова подія сталася напередодні Нового року в Дніпрі.

Повернувшись ввечері після роботи додому, клієнтка Страхової групи «ТАС» виявила, що вхідні двері в її будинок пошкоджено, замки зламано. Увійшовши до помешкання вже за присутності поліції, вона побачила, що зловмисники, які проникли до оселі, в пошуках коштовностей та грошей перевернули все догори дриґом, витрусивши всі шухляди, та прихопили із собою ноутбук та планшет.

Поліція класифікувала правопорушення як грабіж та розпочала пошук злочинців. В свою чергу, Страхова група «ТАС», визнавши інцидент страховою подією, прийняла рішення про відшкодування заподіяних клієнтці збитків в розмірі 104,5 тис. грн. Будинок було застраховано за договором страхування майна «Повний житлозахист».

Нагадаємо, комплексний договір «Повний житлозахист» - це унікальна розробка спеціалістів Страхової групи «ТАС», що забезпечує захист фінансових інтересів власників житла на випадок пожежі, затоплення, стихійних явищ, наїзду транспорту та протиправних дій третіх осіб – крадіжки, пограбування тощо. Крім того, в рамках договору власник житла може застрахувати свою відповідальність перед сусідами на випадок затоплення чи пошкодження їх майна з його вини. Серед безперечних переваг договору також варто відзначити наявність низки цікавих опцій: зокрема, забезпечення захисту цінних речей, в тому числі ювелірних виробів, хутра, живопису тощо, покриття збитків, спричинених провалом конструкції внаслідок випадання великої кількості снігу, а також збитків, заподіяних в результаті необережності клієнта під час проведення ремонту житла, тощо. Додамо, що страхове відшкодування виплачується страховиком в розмірі вартості аналогічного пошкодженому нового майна за актуальними цінами.