В серпні СГ «ТАС» виплатила за договорами КАСКО та полісами «автоцивілки» понад 16,86 млн грн

В серпні СГ «ТАС» виплатила за договорами КАСКО та полісами «автоцивілки»  понад 16,86 млн грн

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо страхових виплат, здійснених впродовж останнього літнього місяця. Так, згідно зі статистикою компанії, лише за полісами обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників потерпілим було відшкодовано 10 430 002 грн. В свою чергу, за договорами страхування наземного транспорту СГ «ТАС» було виплачено 6 446 048 грн.

Найкрупніші виплати страховика традиційно припали на договори КАСКО та були пов‘язані з вантажними автомобілями.
Зокрема, понад 1,1 млн грн виплатила Страхова група «ТАС» за розбитку вантажівку DAF. Водій вантажного автомобіля не впорався з керуванням, внаслідок чого машина з‘їхала з дороги та врізалася у відбійник.

Водночас за пошкоджену внаслідок зіткнення з іншим транспортним засобом вантажівку Mercedes Actros СГ «ТАС» виплатила страхове відшкодування в розмірі 638 тис. грн.

В свою чергу, відновлювальний ремонт автомобіля Renault Midlum обійшовся СГ «ТАС» в 300 тис. грн. Рухаючись погано освітленою трасою, водій застрахованої автівки не помітив припарковану біля краю дороги вантажівку, що стояла з вимкненим світлом та без знаку аварійної зупинки, та скоїв наїзд на неї.

Ще одну велике відшкодування – в розмірі понад 270 тис. грн – Страхова група «ТАС» виплатила за пошкоджений в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом вантажний автомобіль DAF.

Всі вантажівки були застраховані СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО».